Marzenie

W
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
5
Województwo:
małopolskie

Zabawkowe pojazdy FANTAZJA SPEŁNIONA

4-letni Adaś z Oświęcimia zachorował w 2018 roku. Trafił do szpitala z bólem nóżek, gorączką i osłabieniem. Był apatyczny, nie miał apetytu, a całą jego buzię pokrywały wybroczyny. Kilka dni później zdiagnozowano chorobę i od tego momentu chłopczyk dzielnie walczy z białaczką. Bywały różne powikłania po chemioterapii. Na początku leczenia Adaś nie stawał na nóżki, poza tym zdarzały się groźne infekcje oraz zapalenia płuc. Aktualnie zakończono leczenie szpitalne i malec przyjmuje chemię podtrzymującą w domu.

Nasz mały podopieczny uwielbia wszelkie pojazdy – policyjne, strażackie oraz traktory. Marzył o takich zabawkach, zwłaszcza o zdalnie sterowanym samochodzie.

W tegoroczne Święta Adaś stał się posiadaczem kilku nowych, pięknych pojazdów. Kurierzy z firmy CAT LC Polska sp. z.o.o. dostarczyli do jego domu paczkę zawierającą wspaniałą niespodziankę. W środku chłopczyk znalazł wymarzone samochody. Jego szeroki uśmiech mówi sam za siebie – prezent bardzo się spodobał!

Spełnienie marzenia Adasia było możliwe dzięki Centrum Medycznemu Damiana oraz firmie Nike Poland sp. z.o.o. Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie okazane podopiecznym naszej Fundacji!