Marzenie

124320
Imię dziecka:
Hubert
Wiek:
15
Województwo:
łódzkie

Meble ogrodowe FANTAZJA SPEŁNIONA

13-letni Hubert z miejscowości Chojne zachorował na początku tego roku. Przez kilka tygodni męczył go nieustępujący kaszel, który skłonił lekarzy do przeprowadzenia badania RTG klatki piersiowej. Niestety diagnoza była druzgocąca – chłoniak Hodgkina III stopnia. Jest to nowotwór złośliwy układu chłonnego, który 2 lata temu stał się przyczyną śmierci starszego brata chłopca. Hubert zachorował dokładnie w tym samym wieku. Zaraz po diagnozie trafił do szpitala i od tej pory przyjmuje agresywną chemioterapię, wierząc, że jego historia skończy się happy-endem…

Hubert jest obecnie zupełnie odizolowany od szkoły, rówieśników i generalnie „świata zewnętrznego”. Jednocześnie lekarze zalecają, aby spędzał dużo czasu na świeżym powietrzu, nie przemęczając się. Właśnie dlatego nasz podopieczny marzył o komfortowym i dużym zestawie mebli ogrodowych, na których mógłby odpoczywać w cieplejsze dni. A ponieważ jest bardzo rodzinny, bardzo chciał, żeby starczyło miejsca także dla jego bliskich.

Marzenie naszego podopiecznego udało się spełnić w połowie lipca. Mama wspominała, że jej syn ostatnio o niczym innym nie mówił, dlatego radość na widok upragnionych mebli była ogromna! Hubert był zachwycony zestawem, w którego skład weszła duża kanapa, dwa fotele oraz stolik, a wszystko w wybranym przez nastolatka ciemnobrązowym kolorze. Szeroki uśmiech zagościł na twarzy naszego podopiecznego J Mamy nadzieję, że prezent pozwoli mu spędzić wiele przyjemnych chwil na powietrzu, w gronie rodziny oraz przyjaciół.

Za realizację fantazji Huberta z całego serca dziękujemy organizatorowi aukcji charytatywnej, Domowi Inwestycyjnemu Xelion oraz wszystkim darczyńcom, którzy wygrali licytacje i tym samym przekazali środki na realizację marzeń naszych podopiecznych!

Galeria

  • 202243
  • 202411