Marzenie

Andzelika Kulik
Imię dziecka:
Andżelika
Wiek:
14
Województwo:
wielkopolskie

Duża hulajnoga FANTAZJA SPEŁNIONA

13-letnia Andżelika z Leszna zajmowała się zwyczajnymi nastoletnimi sprawami. Jednak pewnego dnia jej życie radykalnie się zmieniło. U dziewczynki zdiagnozowano chorobę Leśniowskiego-Crohna, która zaatakowała układ pokarmowy. Spowodowało to silne ból brzucha i stawów, uporczywą biegunkę, nudności, wymioty, krwawienia, gorączki oraz duże osłabienie. Żeby zmniejszyć dolegliwości, Andżelika musi przestrzegać rygorystycznej diety oraz przyjmować specjalne preparaty i leki.

Walka z chorobą pochłania bardzo dużo energii. Dziewczynka ma jednak kilka pasji, które dają jej siłę. Jedną z nich jest jazda na hulajnodze, która nie tylko jest dla niej świetną rozrywką, ale również wspaniałym sposobem na utrzymanie sprawności ruchowej. Niestety, jej stara hulajnoga stała się już dla niej za mała. Dlatego jednym z największych marzeń Andżeliki było posiadanie nowej, dostosowanej do jej wzrostu.

Święta są czasem spełniania marzeń. Tak było również w przypadku Andżeliki. Pod tegoroczną choinką znalazła ona prezent zostawiony tam specjalnie dla niej przez pomocników świętego Mikołaja z firmy CAT LC Polska sp. z.o.o. Dziewczynka otrzymała piękną, nową, dużą hulajnogę, dzięki której będzie mogła bawić się i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Spełnienie marzenia Andżelika możliwe było dzięki Centrum Medycznemu Damiana i firmie Nike Poland sp. z.o.o. Serdecznie dziękujemy Państwu za pomoc!