Marzenie

Magda k
Imię dziecka:
Magdalena
Wiek:
10
Województwo:
opolskie

Szczeniak golden retriever FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letnia Magda z Większyc była zawsze żywotną i wesołą dziewczynką. Ponieważ ma wrodzoną małopłytkowość, rodzice często badają jej krew. Pod koniec wakacji 2018 wyniki rutynowego badania okazały się bardzo niepokojące. Dalsze konsultacje i badania wykazały że dziewczynka cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Rozpoczęło się intensywne leczenie cytostatykami, a następnie najdłuższy etap chemioterapii podtrzymującej w domu.

Marzeniem naszej podopiecznej była suczka rasy golden retriever. Psy tej rasy są wyjątkowe łagodne i towarzyskie, bardzo inteligentne i uwielbiają zabawę.*

Marzenie Madzi spełniło się na początku października, ale aż do ostatniej chwili rodzice trzymali wszystko w tajemnicy. Dziewczynka dowiedziała się o prezencie dopiero w momencie, kiedy rodzice zabrali ją do hodowcy po odbiór szczeniaczka. 7-latka była w totalnym szoku i zupełnie nie mogła uwierzyć w swoje szczęście! O psiaku marzyła już od bardzo dawna i praktycznie codziennie prosiła mamę, aby zgodziła się na przyjęcie nowego członka rodziny. Właśnie dlatego żadna niespodzianka nie mogła się równać tej… Madzia momentalnie zakochała się w małej puchatej, śnieżnobiałej kulce. Z wzajemnością! Od tej pory szczeniaczek nie odstępuje swojej właścicielki na krok i jest jej prawdziwym przyjacielem. Nasza marzycielka jest przeszczęśliwa, spędza z sunią każdą wolną chwilę, troszczy się o nią i otacza miłością. Każdy dzień wypełniony jest radością i zabawą, w której uczestniczy również młodszy brat Madzi.

Za spełnienie największego marzenia naszej podopiecznej z całego serca dziękujemy prywatnym sponsorom, małżeństwu ogromnych miłośników psów – pani Dorocie Czerwińskiej-Rybskiej i panu Rafałowi Rybskiemu!

* Pracownicy Fantazji, realizując marzenia o czworonożnych przyjaciołach, zawsze dokładnie sprawdzają hodowlę, z której pochodzą zwierzęta, a także przeprowadzają skrupulatny wywiad rodzinny, aby mieć pewność, że piesek trafia w dobre ręce.

 

Galeria

  • IMG 20191009 164213
  • IMG 20191009 172550
  • IMG 20191009 174637
  • IMG 20191009 185310
  • IMG 20191013 011301