Marzenie

Imię dziecka:
Kamil
Wiek:
18
Województwo:
pomorskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

14-letni Kamil z Gdańska od ponad roku cierpi na raka kości. Jego choroba szybko postępuje i lutym chłopiec przeszedł amputację nogi. Rana nie chciała się zagoić i Kamil musiał przez kilka tygodni przebywać na sali pooperacyjnej.... Było bardzo ciężko, chłopiec nie miał w sobie chęci do życia i ani personel szpitala ani rodzice chłopca nie wiedzieli już co mogą zrobić, aby mu choć trochę poprawić nastrój i zagrzać do dalszej walki.

Kamil marzył o tym, aby mieć laptopa, móc grać w gry i miał nadzieję, że dzięki zabawie będzie mógł zapomnieć chociaż na chwilę o bólu, cierpieniu i chorobie, z którą przyszło mu się zmierzyć. Rodzice nie mogli sobie pozwolić finansowo na spełnienie fantazji syna, gdyż wszystkie środki przeznaczali na walkę z chorobą.

Fantazja Kamila została spełniona 3 marca 2005, kiedy po zabiegu przebywał w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Rodzice chłopca cieszyli się na tą chwilę, ale dla Kamila była to kompletna niespodzianka. Patrycja z Fundacji przywiozła mu nie tylko laptopa, ale i mnóstwo gier.

W momencie, gdy miał w rękach upragniony prezent, Kamil po raz pierwszy od wielu tygodni uśmiechnął się, a gdy uruchomił sprzęt, nic na świecie nie było już ważne tylko gry, które jak najszybciej chciał poznać...

Na spełnienie fantazji Kamila przeznaczyliśmy środki zebrane na przyjęciu gwiazdkowym SMB.  Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za wniesienie tak ogromnej radości w serce Kamila!