Marzenie

Ksawery Wosik
Imię dziecka:
Ksawery
Wiek:
9
Województwo:
pomorskie

Gry na PS4 FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letni Ksawery z Jezierzyc ma za sobą koszmarną walkę. Na początku 2018 roku wykryto u niego guza kąta mostowo-móżdżkowego (medulloblastoma IV stopień złośliwości). Chłopiec przeszedł skomplikowana operację w Szczecinie, gdzie guza usunięto. Później czekała go agresywna chemioterapia i naświetlania. Niestety, w wyniku ciężkiej choroby i wyczerpującego leczenia Ksawerego dotknął paraliż lewej strony twarzy oraz połowiczny niedowład ciała. Ma także uszkodzone oko oraz obustronny niedosłuch.

Nasz podopieczny mieszka w trudnych warunkach socjalnych, a z powodu choroby prawie nie opuszcza domu. Nie ma też kontaktu z innymi dziećmi. Jego jedyną rozrywką jest ukochana konsola PS4, ale brakuje mu gier. Dlatego jego marzeniem było otrzymanie kilku nowych tytułów, w które mógłby grać.

Z okazji Świąt Ksawery otrzymał specjalną paczkę dostarczoną do jego domu przez kurierów z firmy CAT LC Polska sp. z.o.o. Znalazł w niej nowe gry na konsolę PS4. Ten prezent pozwoli mu zapomnieć o trudnej codzienności i przeżyć niejedną wspaniałą przygodę w wirtualnym świecie.

Za spełnienie marzenia Ksawerego serdecznie dziękujemy Centrum Medycznemu Damiana. Państwa wsparcie pozwala wnosić radość w życie podopiecznych naszej Fundacji!