Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Marcin
Wiek:
26
Województwo:
małopolskie

Laptop Samsung wraz z filmami o grami FANTAZJA SPEŁNIONA

Szesnastoletni Marcin z Lisiej Góry w woj. małopolskim zmaga się z mukowiscydozą. Mukowiscydoza inaczej zwłóknienie torbielowate jest to wrodzona, genetycznie uwarunkowana choroba polegająca na zaburzeniu wydzielania przez gruczoły zewnątrz wydzielnicze. Powoduje zmiany w układzie oddechowym - nawracające zakażenia, które prowadzą do uszkodzenia płuc i niewydolności oddechowej. Schorzenie powoduje też zmiany w przewodzie pokarmowym - przewlekły stan zapalny trzustki, który prowadzi do uszkodzenia tego narządu i jego niewydolności, a niekiedy także wtórnej cukrzycy.

Marzeniem Marcina był laptop, gry komputerowe oraz filmy. Dzięki temu zestawowi nie będzie nudził się podczas długotrwałych pobytów w szpitalu w Rabce. Często tam jeździ i długie tygodnie spędza w izolatce na tzw. przeleczeniu.

Chłopiec bardzo ucieszył się z laptopa. Przyda on mu się również w nauce. Radość sprawiła mu także wizyta czterech wolontariuszek z Kanady, które były jego rówieśniczkami. Od razu zaprosił je na facebooka, aby być z nimi w kontakcie. Wizyta u Marcina była bardzo udana i cieszymy się, że mogliśmy wnieść radość w życie chłopca. Oprócz głównego prezentu Marcin otrzymał także gadżety z logo National Geographic, etui na płyty, torbę i słuchawki komputerowe.

Za spełnienie marzenia Marcina dziękujemy firmie Media Saturn Holding, szczególnie marketowi Media Markt Kraków I, który podarował laptopa. Pozostałe akcesoria komputerowe, torba, gry i rzeczy zostały zakupione z wpłat osób indywidualnychKanałowi FOX dziękujemy za przekazanie gadżetów. Wszystkim darczyńcom dziękujemy z całego serca. 

 

Galeria

  • SAM 5637.JPG
  • SAM 5642.JPG
  • SAM 5645.JPG
  • SAM 5646.JPG
  • SAM 5649.JPG