Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Ola
Wiek:
14
Województwo:
wielkopolskie

Trampolina FANTAZJA SPEŁNIONA

6-letnia Ola z Wągrowca cierpi na mukowiscydozę. Fantazją Oli była duża trampolina z siatką, zabezpieczającą, na której mogłaby skakać razem z mamą i trzyletnią siostrzyczką Michasią, która również cierpi na mukowiscydozę. Ola pomimo swojej choroby jest uśmiechniętą i radosną dziewczynką. Uwielbia się uczyć i rozwijać swoje artystyczne pasje.

Do Oli przyjechaliśmy z różnymi artystycznymi drobiazgami, ponieważ ogromną trampolinę miał przywieźć kurier. Dziewczynka z radością rozpakowywała upominki, kiedy do drzwi ktoś zapukał. To był właśnie kurier. Tata Oli pomógł we wnoszeniu trzech ciężkich, ogromnych paczek. Siostry nie mogły się nacieszyć z trampoliny tak wielkiej, na jakiej skakały nad morzem. Ola powiedziała, że będzie prosić rodziców, aby rozstawić sprzęt jeszcze zimą – w salonie.

Skakanie na trampolinie to nie tylko wielka radość, ale również forma rehabilitacji przy chorobie jaką jest mukowiscydoza.

Za ufundowanie wszystkich prezentów dla Oli dziękujemy RWE Polska S.A. Dziękujemy z całego serca – bez Was wniesienie tak wielkiej radości w życie Oli nie byłoby możliwe.

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4