Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Adrian
Wiek:
14
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Traktor z pedałami FANTAZJA SPEŁNIONA

5-letni Adrian z małej miejscowości Marwica w woj. warmińsko – mazurskim choruje na guza móżdżku. W ciągu ostatnich dwóch lat w szpitalu spędził ponad rok w tym większość w izolatce. Przeszedł też kilka ciężkich kursów chemioterapii. Bardzo cierpiał i tęsknił za normalnym dzieciństwem - stąd jego fantazja o posiadaniu trampoliny, aby mógł skakać na niej wraz ze swoim ukochanym bratem. Jego kolejną fantazją był traktor na pedały, koniecznie z przyczepką.

Adrianka odwiedziliśmy w lipcowy gorący dzień. W podróży towarzyszyli nam wolontariusze z Kanady.  Gdy przyjechaliśmy chłopiec czekał na nas z uśmiechem na ustach. Wspólnymi siłami z pomocą chłopca i jego rodziny złożyliśmy traktor i trampolinę. Radość naszego marzyciela była nie do opisania. 

Nasz podopieczny bawił się z nami składając elementy samochodu, których było 
mnóstwo, a potem zaprosił nas na przygotowany przez jego mamę obiad. Byliśmy bardzo wzruszeni gościnnością rodziny Adriana, a jeszcze bardziej radością z otrzymanych prezentów i z naszej wizyty, jaką okazywał chłopiec. Na koniec naszej wizyty chłopiec wypróbował trampolinę, która była już złożona. Z jego twarzy nie schodził uśmiech.

Dodatkowo przywieźliśmy Adrianowi, a właściwie jego rodzinie wielką torbę z produktami od Procter & Gamble takimi jak szampony, odżywki do włosów, pasta do zębów czy proszki do prania. Prezenty te również wywołały wielki uśmiech na twarzy chłopca.


Marzenie chłopca spełniło się dzięki marketom budowlanym OBI nasz podopieczny otrzymał wymarzony traktor. Kosmetyki i produkty chemiczne zostały przekazane przez Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.  

Darczyńcom dziękujemy z całego serca.

Galeria

  • IMG 7323
  • IMG 7341