Marzenie

Image002
Imię dziecka:
Maciej
Wiek:
24
Województwo:
pomorskie

Klarnet wraz z wyposażeniem FANTAZJA SPEŁNIONA

3 marca w Sali Kongresowej podczas koncertu charytatywnego „Gramy z Fantazją” spełniło się marzenie 15-letniego Maćka zmagającego się z ziarnicą złośliwą. Maciek jest uczniem szkoły muzycznej. Jego wielką pasją jest gra na klarnecie. Niestety dojazdy do szpitala, leczenie, odżywki i koszty związane z chorobą Maćka nie pozwalały  rodzicom chłopca na kupno nowego instrumentu. Maciek do tej pory korzystał ze starego, szkolnego klarnetu. Dlatego pisząc list do Fundacji wiedział, że najbardziej na świecie chciałby dostać właśnie klarnet z całym wyposażeniem.

Na scenę wszedł razem z wielka przyjaciółką naszej Fundacji, Dorotą Gardias. Był trochę stremowany jednak chętnie odpowiadał na pytania Agaty Młynarskiej i opowiadał o swojej wielkiej muzycznej pasji. Maciek po zejściu ze sceny nie rozstawał się już z klarnetem. Nosił tę niewielką walizeczkę, otwierał i oglądał klarnet bez przerwy. Nie mógł się już doczekać aż będzie mógł go złożyć i zagrać. Cały czas powtarzał, że teraz będzie mógł też ćwiczyć w domu i na pewno zostanie wybitnym wirtuozem. Być może kiedy następnym razem pojawi się na scenie Sali Kongresowej będzie miał okazję zagrać na klarnecie w orkiestrze symfonicznej? Trzymamy za niego kciuki. Mamy nadzieję, że wymarzony prezent doda mu sił do walki z ciężką chorobą.

Prezent Maćkowi wręczał Pan Adam Rosiński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Centrali Systemowej OBI Sp. z o.o. która była sponsorem tego pięknego  marzenia. Dziękujemy z całego serca.  

Galeria

  • DSC 0073
  • DSC 0166.JPG
  •  IMG 6497