Marzenie

Serce
Imię dziecka:
Hubert
Wiek:
16
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Keyboard wraz ze statywem FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letni Hubert z Morąga (pow. ostródzki) żyje z wieloma wrodzonymi wadami genetycznymi, m.in. zrośnięcie odbytu, wada kręgosłupa, wada serca, zaburzenia czucia i układu nerwowego. Chłopiec do tej pory przeszedł aż 10 operacji a przed nim jeszcze kolejne. Hubert to niezmiernie wrażliwy, delikatny chłopiec, który uwielbia muzykę i uczy się grać na keyboardzie. Odwiedziliśmy chłopca wraz z telewizją z Olsztyna i przynieśliśmy wspaniały keyboard ze statywem. Kiedy instrument„ogrzewał” się po długiej podróży w mroźny dzień, Hubert otrzymał plecak z różnymi artykułami szkolnymi i grę planszową. Chłopiec wyjmował prezenty i za każdym razem mówił „Wow!!!!!! Jaki fajny ołówek” albo „Wow !!!! Jaki fajny zeszytj”. Cieszyła go każda rzecz, nawet najmniejszy drobiazg, aż miło było patrzeć. 

Jednak kiedy mama podłączyła keyboard i chłopiec pokazał co potrafi zagrać, to dopiero byłaradość. Hubert nie mógł oderwać się od instrumentu, grał, grał i co chwila odkrywał nowe możliwości sprzętu. Chłopiec zdradził, że chciałby jeszcze założyć zespół pod nazwą Metalowe Wilki, w którym będzie grał na klawiszach a wokalistą zostanie jego tata. Goście wyszli z domu małego muzyka zostawiając chłopca w krainie muzyki i fantazji, spełnionych fantazji. 

Chłopiec dostał wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez Kredyt Bank S.A. orazFundację WARTY i Kredyt Banku „Razem możemy więcej”z Fundacją Dziecięca Fantazja „ZACZARUJ BOŻE NARODZENIE” na pracę plastyczną jako korporacyjną kartkę świąteczną Kredyt Banku. Dzięki temu spełniło się jego marzenie o keyboardzie. Dzięki prezentom Hubert i jego rodzina z całą pewnością na chwilę zapomnieli o ciężkiej chorobie z jaką przyszło się chłopcu zmagać. Marzenie Huberta mogło zostać spełnione dzięki pomocy Kredyt Banku S.A. oraz Fundacji WARTY i Kredyt Banku „Razem możemy więcej”, które organizując konkurs oraz produkując kartki świąteczne z nasza fundacją ufundowały wymarzony instrument oraz pokryły koszty pozostałych prezentów dla Huberta.

Serdecznie dziękujemy za wniesienie tak wielkiej radości w życie chłopca. 

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3