Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Ania
Wiek:
25
Województwo:
małopolskie

Ipod, audiobooki oraz książki FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letnia Ania z Kamionki Wielkiej w woj. małopolskim od kilku lat zmaga się z nowotworem tkanki miękkiej. Dziewczyna cierpi na bardzo złośliwą odmianę tego nowotworu, który spowodował w ciągu niecałych dwóch lat rozsianie i kolejne wznowy. Ania przeszła już wiele zabiegów, a od kilku miesięcy miesięcy przebywa w izolatce w warszawskim szpitalu gdyż leczenie spowodowało powikłania. Ania ma wiele marzeń, jak każda nastolatka, jednak na ich realizację będzie musiała poczekać…Ponieważ Ania będzie musiała spędzić w izolatce kolejnych kilka tygodni wymarzyła sobie książki młodzieżowe i podróżnicze gdyż czytanie to jedna z jej pasji. Lubi być otoczona książkami a w domu pragnie mieć prawdziwą biblioteczkę.

Anię odwiedziliśmy z wolontariuszami z Kanady podczas Podróży Spełnionych Fantazji. Ania, choć była bardzo osłabiona, nie ukrywała radości. Wyjmując z torby kolejne prezenty cały czas mówiła, że nie spodziewała się aż tylu wspaniałych tytułów. Jeden z nich miał nawet piękną dedykację autora – specjalnie dla Ani. Ania powiedziała, że spodziewała się dostać 2-3 książki dlatego gdy otrzymała prawdziwą bibliotekę, nie posiadała się ze szczęścia. Ponieważ stan Ani jest bardzo poważny i dziewczyna nieraz nie ma siły na nic, nawet na trzymanie książki, otrzymała także Ipoda, na którego nagraliśmy także audiobooki.

Ania była bardzo zadowolona ze wszystkich prezentów. Powiedziała, że teraz czas w szpitalu nie będzie jej się tak bardzo dłużył, a przyjemność jej sprawi fakt, że ma koło siebie tyle pięknych książek. Dodała także, że nie może się doczekać kiedy je wszystkie przeczyta. Osobista dedykacja autora także sprawiła jej wielką przyjemność. Gdy będzie się bardzo źle czuła będzie mogła posłuchać pięknie czytanych książek lub muzyki na nowym Ipodzie. Ania bez końca dziękowała za prezenty i była bardzo wdzięczna wszystkim, dzięki którym jej marzenie się spełniło. 

Marzenia Ani spełniły się dzięki Księgarni Internetowej Gandalf z Łodzi oraz Weltbild Polska Sp. z o. o z Warszawy, którzy podarowali wiele pięknych książek dla Ani. Wydawnictwo Weltbild (dawny Świat Książki) postarało się także o dedykację autora na jednym z tytułów – dziękujemy z całego serca.

Ipod dla Ani ufundowany został z wpłaty dokonanej przez Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.,

Audiobooki zostały zakupione z wpłaty dokonanej przez firmę GRUPER, lidera zakupów grupowych. Dziękujemy wszystkim, którzy wykupili kupon charytatywny za 5 zł i przyczynili się do spełnienia marzenia Ani.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy sprawili, że marzenie Ani stało się rzeczywistością.

Galeria

  • 369
  • 374
  • 382
  • 383 (2)
  • 384