Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Kasia
Wiek:
18
Województwo:
mazowieckie

Konsola Wii z grą Guitar Hero FANTAZJA SPEŁNIONA

 

16-letnia Kasia z miejscowości Owczarnia w woj. mazowieckim cierpi na mukowiscydozę. Dziewczyna ostatnio nie czuje się dobrze, często przebywa w szpitalu i niestety wkrótce będzie musiała zastąpić normalną naukę w szkole nauczaniem indywidualnym. Wiąże się to dla niej z ogromnym bólem, gdyż uwielbiała chodzić do szkoły, gdzie miała swoich znajomych i możliwość, by choć na chwilę zapomnieć o tej okrutnej chorobie, która powoli zabiera jej życie. 

 

Fantazją Kasi był jej własny telewizor oraz konsola Wii z grą Guitar Hero.
Fundacja Dziecięca Fantazja wraz z wolontariuszami z Kanady odwiedziła Kasię podczas lipcowej Podróży Spełnionych Fantazji. Nasza podopieczna ucieszyła się ogromnie z nowego telewizora, który od razu pomogliśmy ustawić w jej pokoju,  gdzie czekało specjalnie przygotowane miejsce. Następnie podłączyliśmy konsolę i wspólnie z wolontariuszami Kasię pochłonęło granie. W podziękowaniu nasza uzdolniona podopieczna zagrała nam na gitarze swoją ulubioną piosenkę - byliśmy bardzo wzruszeni.

Za podarowanie konsoli Wii oraz dużego telewizora LCD dziękujemy firmie Media-Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Bankowi Polskiej Spółdzielczości S.A. dziękujemy za ufundowanie gry Guitar Hero oraz gitary dla Kasi. Za udzielenie rabatu na zakup gitary i gry dziękujemy firmie ROBSON.pl. Za podarowanie pozostałych gier na konsolę Wii dziękujemy firmie Electronic Arts Polska Sp.  z o.o.

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do wniesienia radości w życie Kasi serdecznie dziękujemy!


Galeria

  • IMG 7450
  • IMG 7452
  • IMG 7454
  • IMG 7465