Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Zuzanna
Wiek:
15
Województwo:
podkarpackie

Łóżko wraz z materacem FANTAZJA SPEŁNIONA

16-letnia Zuzanna z Zahutynia w woj. podkarpackim, od trzech lat zmaga się z guzem jamy brzusznej. Przechodzi bardzo ciężką chemioterapię i jej organizm jest bardzo osłabiony. Zuzia uwielbia kotki dlatego jej wielkim marzeniem było posiadanie długowłosej rasowej kotki. Zuzia także marzyła o nowym łóżku do swojego pokoju.

Marzenie dziewczynki spełniło się na spotkaniu w Dworze Kombornia k/Krosna. Mało brakowało, a Zuzia nie mogłaby uczestniczyć w tym radosnym spotkaniu, bo powinna być w Warszawie na kolejnej chemii. Ale wyniki morfologii dziewczynki były za słabe. I dlatego została dłużej w domu.

Gdy Zuzia zobaczyła swoją wymarzoną kotkę rasy norweski leśny od razu porwała ją w ramiona, a na jej twarzy pojawił się  ogromy uśmiech. Widać było, że radość ją rozpiera.

Zuzia dostała jeszcze od nas pościel do łóżka oraz wkłady do pościeli (kołdrę i poduszkę), a to dlatego, że dostała również łóżko. Łóżko zostało wysłane bezpośrednio do domu dziewczynki.  Bardzo się dziewczynce podobało i oczywiście stoi na honorowym miejscu.

Wspaniała była wypowiedź jej mamy, która powiedziała, że z tej radości jaką wywołało spełnienie marzeń, „wyniki idą tak szybko w górę, że aż komórki krwi trzeszczą”

Kotka, którego dostała Zuzia jest rodowodowa, po bardzo dobrych rodzicach. Szczepiona i wysterylizowana. Do kotka Zuzia dostała pełną wyprawkę ufundowaną przez OBI Centrala Systemowa Sp.  z o.o. – posłanie, kuwetę, żwirek, olbrzymi zapas karmy suchej i mokrej, szampony, domek do spania, szczotkę do czesania, zabawki, miseczki, poradnik, obróżkę ze smyczą. Firma OBI ufundowała również pościel, wkłady do pościeli i kosmetyki dla Zuzi.  Natomiast sponsorem kotka jest firma Electronics Arts, która od wielu lat wspiera podopiecznych fundacji. Łóżko z materacem i szufladą ufundowała firma meblemeble.pl z Suchej Beskidzkiej.  

Darczyńcom dziękujemy z całego serca. Bez Was wywołanie tak wielkiej radości w życiu Zuzi nie byłoby możliwe.