Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Ewa
Wiek:
19
Województwo:
mazowieckie

Meble FANTAZJA SPEŁNIONA

10-letnia Ewa z Wołomina cierpi na zespół wad wrodzonych i przepuklinę oponowo-rdzeniową. Dziewczynka porusza się na wózku inwalidzkim i uczy się w szkole integracyjnej. Uwielbia towarzystwo innych dzieci i chętnie chodzi do szkoły. Ewa lubi to co lubią dziewczynki w jej wieku a jej wielkim marzeniem było nowe wyposażenie pokoju – meble i akcesoria. Dziewczynka mieszka w trudnych warunkach.

Ewę odwiedziliśmy podczas Podróży Spełnionych Fantazji wraz z wolontariuszami z Kanady. Dziewczynka czekała na nas niecierpliwie. Bardzo ucieszyła się z naszej wizyty i ze wszystkich prezentów. Mebelki dojechały wcześniej. A teraz Ewa rozpakowała wszystkie paczki. Otrzymała pomarańczowe poduchy – marchewki, lusterka na ścianę, obrazki, pomarańczowe pudła na zabawki i lampkę nocną oraz koc-narzutę a także gry i akcesoria, przybory szkolne oraz gry i zabawki - prace plastyczne. Otrzymała m.in. zestaw do herbaty do samodzielnego pomalowania i ozdobienia oraz zestaw do prac ręcznych.

Pomarańczowy to ulubiony kolor Ewy, dlatego ogromnie ucieszyła się ze wszystkich dodatków do pokoju, które będą pasowały do białych mebelków.

Ewa uwielbia śpiewać i tańczyć. Jest bardzo śmiała i chętnie zaprezentowała nam swoje umiejętności wokalne. Następnie uczyła wolontariuszy mówić po polsku oraz chętnie uczyła się angielskich słów. Szło jej doskonale! A ile przy tym było śmiechu i radości! Ewa bardzo cieszyła się z prezentów oraz z naszej wizyty i nie chciała  abyśmy poszli… Z przyjemnością i wdziękiem pozowała do zdjęć. Ewa to urodzona modelka! To była niezwykle miła wizyta wizyta i cieszymy się, że mogliśmy sprawić Ewie trochę radości.

Fantazje Ewy zostały spełnione dzięki firmie Pinio/ PPHU Drewnostyl z Opalenicy, której dziękujemy za podarowanie mebli oraz Metro Properties Sp.  z o.o. Dziękujemy Zarządowi i Dyrekcji Centrum Handlowego M1 w Markach, która zorganizowała Strefę Relaksu na terenie centrum i umożliwiła nam rozstawienie basenu z kulami wodnymi, dzięki którym mogliśmy pozyskiwać fundusze m.in. na spełnienie marzeń Ewy.

Dziękujemy z całego serca. Bez Was, wniesienie radości w życie Ewy nie byłoby możliwe.

Galeria

  • JFAL August 2012 537
  • JFAL August 2012 539
  • JFAL August 2012 544
  • JFAL August 2012 551
  • JFAL August 2012 553
  • JFAL August 2012 565
  • JFAL August 2012 566