Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
19
Województwo:
śląskie

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

13 marca 2013 w godz. 12.00 - 14.00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Raciborzu sześcioro chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Panią Elżbietę Ceglarek, Prezes Zarządu. Następnie, po wspólnych zdjęciach, w Sali operacyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie dwunastoletniej Wiktorii, która choruje na mukowiscydozę, chorobę genetyczną, powodującą ogromne spustoszenia w organizmie dziewczynki. Największym marzeniem Wiktorii była lustrzanka cyfrowa. Dziewczynka otrzymała również zestawy do malowania i robienia biżuterii z koralików. Wiktoria do końca nie znała celu spotkania w Banku. Na widok wymarzonych prezentów nie potrafiła ukryć zaskoczenia a potem ogromnej radości.

Po rozdaniu prezentów wszystkim Marzycielom dzieci zostały zaproszone do gabinetu Pani Prezes, gdzie mogły usiąść za jej biurkiem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzieci otrzymały także misie i upominki od Banku oraz upominki od Prezydenta Raciborza. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, podczas którego wszyscy mogli się lepiej poznać i nacieszyć radością najmłodszych. To były wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich.

Za spełnienie marzenia Wiktorii dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Raciborzu.

Hotelowi Silesian Katowice dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0126.JPG
  • DSC 0200.JPG
  • DSC 0204.JPG
  • DSC 0206.JPG
  • DSC 0208.JPG
  • DSC 0331.JPG
  • DSC 0333.JPG