Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Krzysztof
Wiek:
14
Województwo:
lubuskie

Rower i hulajnoga FANTAZJA SPEŁNIONA

6-letni Krzyś z małej miejscowości w woj. lubuskim zmaga się z mukowiscydozą. Bardzo lubi podróżować i poznawać świat, uwielbia jazdę na rowerze i wszelkiego rodzaju ruch. Chłopczyk  marzył o rowerze z akcesoriami oraz o hulajnodze. Dla Krzysia jazda na rowerze oraz na hulajnodze, to nie będzie tylko dobra zabawa, ale również pewnego rodzaju rehabilitacja, która pomoże mu w walce z chorobą.

Fantazja Kubusia została urzeczywistniona podczas letniego koncertu charytatywnego we Wrocławiu z cyklu Gramy z Fantazją 2011 z udziałem Various Manx organizowanego wspólnie z Centrum Handlowym Magnolia.

To nie były wszystkie niespodzianki, które spotkały Krzysia. Chłopczyk oprócz roweru i hulajnogi otrzymał również od fundacji mnóstwo zabawek., które sprawiły mu ogromną radość. Oprócz tego chłopiec otrzymał zestaw pięknych albumów od firmy Readers Digest. Dziękujemy!

Krzysio jest tak wspaniałym i przesłodkim chłopczykiem, że poruszył całą publiczność zebraną na koncercie we Wrocławiu. Sponsorem roweru była firma Marax z Krakowa. Zabawki i i hulajnogę ufundowała koncertowa publiczność gdyż koszty zostały pokryte ze środków zebranych podczas zbiórki publicznej. Za ufundowanie noclegu dla chłopca z całego serca dziękujemy  hotelowi Etap Wrocław.