Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
24
Województwo:
pomorskie

Notebook FANTAZJA SPEŁNIONA

16-letnia Oliwia z miejscowości Koleczkowo w woj. pomorskim cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczyna marzyła o notebooku, akcesoriach do decoupagu i akcesoriach do manicure i zestawie lakierów do paznokci. Oliwię odwiedziliśmy podczas Mikołajkowej Podróży Spełnionych Marzeń, w której towarzyszyli nam wolontariusze z Kanady.

Nasza podopieczna była bardzo poruszona wizytą wolontariuszy zza Oceanu i tym, że udało jej się spełnić jej marzenia. Laptop był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyła. Pozostałe rzeczy również bardzo jej się spodobały. Po odpakowaniu prezentów, Oliwia pokazała wolontariuszom swój pokój i zaprosiła na malowanie paznokci. Nasza podopieczna okazała się niezwykle manualnie uzdolniona, wszyscy byliśmy pod wrażeniem własnoręcznie robionej biżuterii i zdobionych pudełek.  Oliwia bardzo cieszyła się z wizyty rówieśników, gdyż nie ma wielu przyjaciół i wymieniła się kontaktami z nowymi znajomymi, którzy obiecali, że zawsze może liczyć na ich pomoc przy odrabianiu pracy domowej z j. angielskiego. Spędziliśmy u Oliwii sporo czasu i była to wspaniała wizyta, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Następnego dnia dowiedzieliśmy się, że Oliwka nie odchodzi od laptopa na krok i jest nim całkowicie pochłonięta.

Serdecznie dziękujemy firmie CANAL+ CYFROWY Sp.  z o.o. za ufundowanie laptopa, filmów i kosmetyków, a pracownikom firmy Corex za przekazanie akcesoriów do decoupage. Dziękujemy za okazane serce - dzięki Wam, udało nam się wnieść radość w życie Oliwii.

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6