Marzenie

Zd 001
Imię dziecka:
Kinga
Wiek:
21
Województwo:
łódzkie

Laptop i aparat fotograficzny FANTAZJA SPEŁNIONA

21 lutego 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Sochaczewie czworo chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Wręczanie prezentów rozpoczęło się od serdecznego powitania zaproszonych gości przez Panią Annę Lange, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sochaczewie.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie czternastoletniej Kingi, która choruje na białaczkę limfoblastyczną. Przed Kingą jeszcze dwie punkcje i ponad roczne leczenie chemioterapią. Dziewczynka wymarzyła sobie laptop. Kinga wiedziała, że jedzie do Banku na miłe spotkanie, że może dostanie jakiś prezent, ale zupełnie nie spodziewała się otrzymania laptopa i jej radość była przeogromna. Kinga nie mogła uwierzyć, że jej marzenie się spełniło. W podziękowaniu przekazała Panu Prezesowi wykonaną przez siebie laurkę. Trudno nawet opisać radość Kingi ma widok kolejnych prezentów – aparatu fotograficznego przekazanego dodatkowo przez Bank Spółdzielczy w Sochaczewie i mp4 ofiarowanej przez Burmistrza Sochaczewa.

To były niezapomniane chwile. Po rozdaniu prezentów wszyscy udali się na zwiedzanie banku a następnie słodki poczęstunek, podczas którego mogli cieszyć się prezentami i wymieniać wrażenia z tego radosnego dnia.

Za spełnienie marzenia Kingi dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Sochaczewie.

Panu Piotrowi Osieckiemu, Burmistrzowi Miasta Sochaczew dziękujemy za przekazanie mp4 dla Kingi.

Cukierni Piekarni PUTKA z Warszawy dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek. 

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0012.JPG
  • DSC 0036.JPG
  • DSC 0037.JPG
  • DSC 0040.JPG
  • DSC 0044.JPG
  • DSC 0045.JPG
  • DSC 0119.JPG