Marzenie

Zd 001
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
12
Województwo:
małopolskie

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

11 grudnia 2012 w godz. 12.00-14.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji „Dziecięca Fantazja”. Spełniły się marzenia trójki podopiecznych fundacji. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Rabie Wyżnej dzieci poznały Bank z bliska i dostały wymarzone prezenty.

Jednym z marzycieli był 12-letni Jakub, który miał być obecny na wręczaniu prezentów w siedzibie Banku, ale rozchorował się i nie mógł do nas dotrzeć. W jego imieniu przyjechał tata, który go godnie zastąpił. A przedstawiciele fundacji po południu pojechali do Kuby i byli obecni przy wręczaniu prezentu przez tatę chłopca. Kuba bardzo ucieszył się z nowego aparatu. Właśnie o takiej lustrzance marzył.  Chłopiec od dwóch lat walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. W wyniku agresywnego leczenia wystąpiły ciężkie powikłania, z którymi Jakub, który nadal przyjmuje chemię, zmaga się do dziś.

Następnie wszyscy obecni zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, w trakcie którego mogliśmy się lepiej poznać i porozmawiać. Kolejną atrakcją dla dzieci była możliwość pochwalenia się przed pracownikami banku nowymi prezentami. A na koniec dzieci i rodzice zostali obdarowani przez Bank kolejnymi upominkami.

Z całego serca dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Rabie Wyżnej za spełnienie marzeń Kuby. 

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0044.JPG
  • DSC 0112.JPG
  • DSC 0113.JPG