Marzenie

20110630109
Imię dziecka:
Zuzanna
Wiek:
17
Województwo:
świętokrzyskie

Aparat cyfrowy z akcesoriami FANTAZJA SPEŁNIONA

9-letnia Zuzia z Kielc od dwóch lat walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Cały okres choroby to dla Zuzi i jej rodziny nieustanna walka o każdy dzień i wielka nadzieja na poprawę stanu zdrowia. Zuzia kiedy jest w szpitalu bardzo tęskni za swoją siostrą i domem. Dlatego jej największym marzeniem był aparat cyfrowy, dzięki któremu może uwieczniać na zdjęciach zabawy z siostrą a potem oglądać je w trakcie leczenia. 

Zuzię odwiedziliśmy w domu, kiedy przebywała na przepustce. Był to wyjątek gdyż praktycznie cały poprzedni rok spędziła w domu. Stan dziewczynki jest bardzo ciężki i rokowania są bardzo trudne. Mała dama szybko z pomocą siostry rozpakowywała kolejne prezenty: sukienki i książeczki aż wreszcie doszła do tego największego – aparatu. 

Radości nie było końca. Zuzia natychmiast zrobiła kilka zdjęć i była nimi zachwycona. Ponieważ dziewczynka nie czuła się najlepiej i była bardzo osłabiona szybko zostawiliśmy całą rodzinę razem, aby mogli cieszyć się obecnością rodziny w domu. 

Jesteśmy wzruszeni, że prezenty rozjaśniły trochę ten trudny okres, przez który przechodzi Zuzia i jej rodzina i mogliśmy zobaczyć uśmiech na buzi dziewczynki. Z całego serca dziękujemy firmie Partner XXI za podarowanie aparatu dla Zuzi. Pozostałe koszty marzenia zostały pokryte z wpłat 1%. Dziękujemy!

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3