Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Krystian
Wiek:
24
Województwo:
zachodniopomorskie

Laptop, odtwarzacz MP3 i akcesoria do łazienki FANTAZJA SPEŁNIONA

16-letni Krystian ze Szczecina walczy z wielogruczołową niedoczynnością autoimmunologiczną. Chłopiec jak każdy nastolatek marzył o mp3 i nowych modnych ubraniach, ale Krystian chciałby mieć również ciepłą wodę w kranie, łazienkę i bezglutenową żywność, która jest niezbędna przy jego dolegliwościach, a jest bardzo droga. Chłopiec często przebywa w szpitalu i wtedy bardzo przydałby mu się laptop, który rozwiałby szpitalną nudę. 

Marzenia Krystiana spełniły się w zimowy wieczór. Przedstawicielka fundacji, aż dwa razy wracała do samochodu, żeby przynieść wszystkie prezenty, tak dużo było paczek. Krystian jest nieśmiałym nastolatkiem, tłumiącym emocje. Jednak laptop, gry, mP3 i mnóstwo modnych ubrań oraz inne prezenty jak przybory szkolne, żywność bezglutenowa, artykuły kuchenne, wywołały szeroki uśmiech na twarzy Krystiana. 

Pracownicy prywatnej lecznicy ENEL – MED. przygotowali dla Krystiana paczki zawierające mp3, artykuły kuchenne, ubrania, żywność bezglutenową, środki czystości. Pracownicy tej firmy wokresie świątecznym i karnawałowym obradowali prezentami kilkadziesięcioro dzieci. 


Chłopiec mieszka z mamą i siostrą w mieszkaniu socjalnym, w którym nie ma nawet łazienki. Niedawno dostarczyliśmy chłopcu wannę od firmy ZPH "BUDO-PLAST" Zbigniew Lasek. Jest już podłączona, rodzina czekała tylko na ciepłą wodę, dlatego przywieźliśmy elektryczny przepływowy podgrzewacz wody przekazany przez firmę Megastore.pl S.A. 


Laptopa, gry, filmy i pozostałe ubrania zostały ufundowane z wpłaty dokonanej przez Towarzystwo Ubezpieczeń HDI Asekuracja, wieloletniego mecenasa fundacji, który spełnił już bardzo wiele marzeń naszych podopiecznych. 

Dzięki prezentom Krystian i jego mama z całą pewnością łatwiej będą przechodzić przez trudy ciężkiej choroby z jaką przyszło się chłopcu zmagać.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy z całego serca – bez Was wniesienie tak wielkiej radości w życie Krystiana nie byłoby możliwe.

Sponsorzy

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4