Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Krystian
Wiek:
24
Województwo:
zachodniopomorskie

Skórzana kurtka FANTAZJA SPEŁNIONA

8 marca 2013 w godz. 12.00 – 14.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Oddziale GBS Banku w Szczecinie czworo chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości przez Panią Agnieszkę Łabucką, Dyrektora I Oddziału GBS Banku w Szczecinie. Następnie, po wspólnych zdjęciach, odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie siedemnastoletniego Krystiana, który od lat choruje na wielogruczołową niedoczynność autoimmunologiczną. Do niedawna stan Krystiana był bardzo zły. Wielomiesięczne eksperymentalne leczenie i podanie parathormonu sprawiło, że chłopiec zaczął w miarę normalnie funkcjonować. Niestety nie mógł przybyć do Banku więc w jego imieniu  wymarzoną kurtkę skórzaną odebrała mama. Mama była przekonana, że czarna ramoneska bardzo spodoba się Krystianowi.

Zaproszone dzieci otrzymały dodatkowo od Banku kosze ze słodyczami a Paulina i wszystkie zgromadzone mamy - piękne kwiaty wręczone im z okazji Dnia Kobiet. Po rozdaniu prezentów wszyscy udali się na słodki poczęstunek, podczas którego serwowane były wspaniałe serduszka z firmy Asprod Sp. z o.o. z miejscowości Kliniska Wielkie, a także pączki drożdżówki z budyniem z Cukierni Smak ze Szczecina.

To była wyjątkowa uroczystość, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich.

Za spełnienie marzenia Krystiana dziękujemy Oddziałowi GBS Banku w Szczecinie.

Cukierni Smak ze Szczecina oraz Firmie Asprod Sp. z o.o. z miejscowości Kliniska Wielkie dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Hotelowi IBIS Budget Szczecin dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0006.JPG
  • DSC 0099.JPG
  • DSC 0107.JPG
  • DSC 0108.JPG
  • DSC 0111.JPG