Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Mateusz
Wiek:
24
Województwo:
lubelskie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

26 marca 2013 o godz. 12.00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku pięcioro chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem i serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Pana Józefa Gąsiorowskiego, Prezesa Zarządu. Następnie po wspólnych zdjęciach odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie siedemnastoletniego Mateusza, który niedawno stoczył ciężki bój z guzem mózgu. Operacja usunięcia guza, zabiegi radio i chemioterapii – to wszystko Mateusz ma już poza sobą. Pozostał niedowład i niedosłuch. Chłopiec wciąż przyjmuje leki, wciąż poddawany jest rehabilitacji. Samotny i odizolowany od świata Mateusz marzył o telewizorze, który będzie jego oknem na świat. Na widok wymarzonego sprzętu chłopiec nie potrafił ukryć radości. W końcu będzie mógł oglądać ulubione programy kiedy tylko zapragnie. Mateusz otrzymał także gry komputerowe, o których marzył i telefon komórkowy, który przyda mu się do kontaktów z rodziną podczas pobytów w szpitalu.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku, którzy przekazali dzieciom dodatkowe upominki także od siebie. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił słodki poczęstunek. To były wyjątkowe chwile dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Mateusza dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku.

Piekarni Gudyka z Kraśnika i Cukierni Mielnik z Niedrzwicy Dużej dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Zajazdowi Marta w Pułankowicach dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0001.JPG
  • DSC 0009.JPG
  • DSC 0103.JPG
  • DSC 0113.JPG