Marzenie

P1080778
Imię dziecka:
Rafał
Wiek:
23
Województwo:
mazowieckie

Konsola PSP z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

Dwunastoletni Rafał z Warszawy cierpi na dystrofię mięśniową. Interesuje się przyrodą i robotami. Obecnie porusza się na wózku, ale nie traci wiary w przyszłość i ma wiele marzeń, a największym z nich była konsola PlayStation Portable wraz z grami. Gry pozwolą Rafałowi na przyjemniejsze spędzanie wolnego czasu, związanego z ciągłym pobytem w domu i rehabilitacją w szpitalach.

Marzenie Piotra spełniło się dzięki  Electronic Arts oraz Sony Poland Sp. z o.o. podczas pierwszego zlotu miłośników gry The Sims 3 oraz jednego z najpopularniejszych serwisów rozrywkowych dla nastolatków – Kotek.pl.

Podczas imprezy można było bawić się w Simowym miasteczku, brać udział w rozmaitych konkursach, spróbować swoich sił w Simowym Twisterze, a przede wszystkim spotkać innych fanów gry oraz serwisu Kotek.pl!

O godzinie 13.00 na scenę weszła Pani Lidia Zalewska przedstawicielka  Electronic Arts oraz Agata z Fundacji Dziecięca Fantazja i wraz z przemiłym prowadzącym panem Jagodą Przygodą wręczyli Rafałowi upragnioną konsolę wraz z grami i innymi upominkami. Rafał bardzo się ucieszył, zwłaszcza, że rodzice zabierając go na zlot nie powiedzieli, że zostanie spełniona fantazja chłopca.

W imieniu Rafała i jego rodziców serdecznie dziękujemy Sony Poland Sp. z o.o. i Electronic Arts za wniesienie tak wielkiej radości w życie chłopca.

Galeria

  • IMGP6556.JPG
  • IMGP6559.JPG
  • IMGP6561.JPG