Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Magda
Wiek:
20
Województwo:
łódzkie

Laptop z drukarką i słuchawkami FANTAZJA SPEŁNIONA

18-letnią Magdę z Łodzi zmagającą się z szybko rozprzestrzeniającym się guzem jamy brzusznej odwiedziliśmy podczas Podróży Spełnionych Fantazji wraz z wolontariuszkami z Kanady. Mieliśmy dużo szczęścia, bo następnego dnia dziewczynka wracała ponownie do Warszawy na kontynuację leczenia w Centrum Zdrowia Dziecka.

Magda bardzo nieśmiała i małomówna, ujęła wolontariuszki swoim spokojem ducha oraz pięknym uśmiechem. Zaprezentowała nam także własne projekty tkackie, które bardzo zainteresowały nasze wolontariuszki. Spełniliśmy jej marzenia o laptopie i własnej drukarce. Dodatkowymi prezentami były akcesoria w postaci gier komputerowych oraz filmów na DVD. Dziewczynka bardzo się ucieszyła z laptopa, którego mogła następnego dnia zabrać ze sobą do szpitala, żeby pomagał jej w odrywaniu się od smutnej szpitalnej rzeczywistości. Nasz wizyta trwała krótko, gdyż dziewczyna nie czuła się najlepiej, jednak pozostawiła trwały ślad w pamięci nas wszystkich. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść choć trochę radości w życie Magdy. 

Za spełnienie marzeń Magdy dziękujemy firmie Media Saturn Holding, a w szczególności marketowi Media Markt Bielsko-Biała, który podarował wymarzonego laptopa i słuchawki oraz marketowi Saturn Tychy serdecznie dziękujemy za przekazanie drukarki. Torbę, upominki i gry zakupiliśmy ze środków uzyskanych ze sprzedaży kartek świątecznych. Magda otrzymała także gadżety z logo National Geographic od firmy FOX. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Galeria

  • DSC 1332.JPG
  • DSC 1337.JPG
  • DSC 1339.JPG
  • DSC 1342.JPG