Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Magda
Wiek:
20
Województwo:
łódzkie

Dotykowy telefon komórkowy FANTAZJA SPEŁNIONA

Pełnoletnia już Magda z Łodzi od kilku lat walczy z nowotworem jamy brzusznej. Guz został wycięty i leczenie zakończone, jednak pół roku temu nastąpiła wznowa. Guz odrósł. Teraz Magda przyjeżdża do Warszawy na naświetlania, wszyscy liczą, ze guz się zmniejszy i będzie można go wyciąć.

Podczas jednego z pobytów w Centrum Zdrowia Dziecka odwiedziliśmy Magdę z prezentem. Półtora roku temu byliśmy u dziewczyny w domu z laptopem i drukarką, a teraz przyszedł czas na ostatni prezent - Magda dostała nowoczesny telefon komórkowy. Dziewczyna marzyła o nowoczesnym, dotykowym smartfonie. W dodatku jadąc do szpitala upuściła swój stary telefon i ekran został trwale uszkodzony. Nie mogła korzystać z telefonu. Teraz, dzięki nowemu smartfonowi będzie w stałym kontakcie z rodziną, przyjaciółmi, będzie mogła na nim grać i przeglądać Internet. Trafiliśmy z prezentem w najlepszym momencie. Magda, mimo wycieńczenia radioterapią, była bardzo zadowolona z nowego telefonu. Ucieszyła się również z pozostałych podarunków – płyt z muzyką, filmów i książki.

Z całego serca dziękujemy za pomoc w spełnieniu marzenia wszystkim firmom, wszystkim darczyńcom. Bez Państwa pomocy nie dalibyśmy rady wnieść odrobiny radości, światełka nadziei w życie Magdy.

Dziękujemy:

  • Sony Mobile za podarowanie super smartfonu Sony Xperia
  • Wydawnictwu Egmont za podarowanie książek dla naszych Podopiecznych
  • Osobom, które wpłaciły 1% podatku na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja za ufundowanie tym samym płyt z muzyką, filmów i pokrycie kosztów organizacji marzenia 

Galeria

  • SAM 0333
  • SAM 0335
  • SAM 0336