Marzenie

Fotod (2)
Imię dziecka:
Adrian
Wiek:
12
Województwo:
mazowieckie

Samochód na akumulator FANTAZJA SPEŁNIONA

17 listopada 2012 spełniło się marzenie 3-letniego Adriana z miejscowości Siedzów. Adrian cierpi na mukowiscydozę. Mukowiscydoza inaczej zwłóknienie torbielowate jest to wrodzona, genetycznie uwarunkowana choroba polegająca na zaburzeniu wydzielania przez gruczoły zewnątrz wydzielnicze. Powoduje zmiany w układzie oddechowym - nawracające zakażenia, które prowadzą do uszkodzenia płuc i niewydolności oddechowej. Schorzenie powoduje też zmiany w przewodzie pokarmowym - przewlekły stan zapalny trzustki, który prowadzi do uszkodzenia tego narządu i jego niewydolności, a niekiedy także wtórnej cukrzycy.

Marzeniem Adriana był samochód na akumulator, który mógłby sam kierować,  przenośny odtwarzacz DVD wraz z ulubionymi bajkami, ubrania, tor samochodowy oraz samochodziki.

Jednak największą furorę zrobiły samochody! Wolontariuszki z Kanady, które towarzyszyły fundacji,  pomogły mu złożyć ogromny tor, na którym jeździł czerwony Jeep. Adrian myślał, że to koniec prezentów jednak w garażu czekała na niego kolejna duża niespodzianka. Piękny lśniący czarny Hummer na akumulator został przysłany do domu rodziców chłopca wcześniej. Tata złożył i naładował samochód, który czekał na nasz przyjazd w garażu. Gdy wszyscy zeszli, aby go zobaczyć radości nie było końca. Auto od razu zostało wyniesione na ulicę przed dom, gdzie Adrian zaczął swój rajd. Było bardzo dużo śmiechu i radości.

Marzenia Adriana zostały spełnione dzięki firmie OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o., dzięki której pokryte zostały koszty zakupu ubranek, zabawek i samochodu na akumulator. Hurtowni Czarek z Warszawy dziękujemy za udzielenie rabatu na zakup zabawek a firmie  IVNETWORK INC. z Poznania za udzielenie rabatu na zakup Hummera.

Sponsorzy

Galeria

  • SAM 5351.JPG
  • SAM 5383.JPG
  • SAM 5385.JPG
  • SAM 5398.JPG