Marzenie

Madzia Jaje - zdjecie
Imię dziecka:
Magda
Wiek:
22
Województwo:
małopolskie

Adaptacja strychu na pokój, remont i wymarzone meble młodzieżowe dla Madzi FANTAZJA SPEŁNIONA

Madzia z małej miejscowości Czchów niedaleko Tarnowa cierpi na mukowiscydozę, która jest nieuleczalną chorobą genetyczną. Ponieważ dziewczynka mieszka w jednym pokoju z rodzicami i dwójką rodzeństwa marzyła o własnym kąciku.

Kiedy Agnieszka z Fundacji zadzwoniła do rodziców dziewczynki, aby uzyskać informacje niezbędne do realizacji marzenia, dowiedziała się, że przewidziany pokój dla dziewczynki jest dopiero w trakcie adaptacji. Rodziców Madzi nie stać było na prace remontowe i zakup niezbędnych materiałów do wykończenia wymarzonego pokoju. Z bezinteresowną pomocą firm i osób prywatnych w ciągu kilku miesięcy udało nam się wspólnie zakończyć remont pomieszczenia, a po zakończonych pracach mogliśmy wspólnie z rodzicami dziewczynki dokonać wyboru wymarzonych mebelków, gdyż wykończony pokój nadal stał pusty.... 

Środki finansowe przekazane przez indywidualnych darczyńców oraz firmę, a także wielkie wsparcie ze strony sklepu Conforama Polska Sp. z o.o. pozwoliły nam urzeczywistnić marzenie Magdy. 

Przedstawicielki Fundacji skorzystały z profesjonalnej i niezbędnej pomocy Pana Grzegorza, który swoim doświadczeniem zawodowym pomógł w wyborze mebli i aranżacji pokoju. 

Dostawa mebli dla naszej marzycielki była owiana wielką tajemnicą, o której wiedzieli tylko rodzice. Pewien sobotni jesienny poranek na zawsze pozostanie w pamięci Magdy, ponieważ tego dnia spełniła się jej wymarzona i długo oczekiwana fantazja, w którą do końca nie mogła uwierzyć. W nowym pokoju, oprócz Madzi zamieszkały radość, szczęście, spokój i poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo brakowało. Od tej chwili walka z chorobą i przeciwnościami losu, będzie o wiele łatwiejsza. 

Za podarowany promyk szczęścia i radości w imieniu Madzi i jej rodziców pragniemy podziękować wielu wspaniałym ludziom i firmom, Panu Wojciechowi Wilmoskiemu,Państwu Magdzie i Kacprowi ChudzikiewiczPani A.DettlaffPanu Maciejowi Głowa za przekazanie funduszy na realizację marzenia naszej podopiecznej. Urzeczywistniając pragnienia Madzi wykorzystaliśmy także fundusze wpłacone przez firmę TVP2 z akcji charytatywnej "Reklama Dzieciom". Szczególnie gorące podziękowania kierujemy doPrezesa Zarządu sklepu Conforama Warszawa - Ostrobramska Pana Stephane Ahr,Dyrektora Administracyjno-Finansowego Pana Christophera Defoux oraz dyrektora sklepu Pana Marka Rapackiego. Za nieocenioną i profesjonalną pomoc w realizacji tego pięknego marzenia, w imieniu Fundacji pragniemy podziękować Kierownikowi sklepu Panu Grzegorzowi Spisakowi. Dziękujemy również firmie Classen-Pol S.A. za przekazanie paneli, firmie transportowej CAT LC Polska, Partnerowi Fundacji za dostarczenie mebli ze sklepu do domu Madzi. Wszystkim firmom i osobom, którzy przyczynili się do urzeczywistnienia marzeń Madzi oraz podarowanie jej wielu radosnych chwil, z całego serca dziękujemy!

Galeria

  • 0599
  • 0600
  • 0602