Marzenie

Zdjecie
Imię dziecka:
Iga
Wiek:
28
Województwo:
świętokrzyskie

Udział w sesji zdjęciowej FANTAZJA SPEŁNIONA

Ze względu na ogromną popularność marzenia oraz hojność naszego Honorowego Mecenasa Fundacji - Towarzystwa Ubezpieczeniowego HDI Asekuracja, który pokrył w całości koszty związane z jego przygotowaniem i realizacją, mogliśmy pozwolić sobie na zorganizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej trzech nastolatek w jednym terminie. Wszystkie dziewczyny od urodzenia zmagają się z tą samą chorobą - mukowiscydozą i wszystkie znają się z tego samego szpitala, w którym spotykają się od najmłodszych lat. Do udziału w sesji zaprosiliśmy Igę z Nowego Sącza, Igę ze Starachowic oraz Paulę z Łęcznej. 

Wszystkie dziewczyny przyjechały do nas dwa dni przed wyznaczonym terminem sesji, w celu poczynienia odpowiednich przygotowań. Pierwszego dnia nastolatki przyjechały do Warszawy i po zameldowaniu się w wygodnych hotelach udały się na kolację, żeby oddać się luźnym plotkom. Następny dzień zaczął się dla dziewcząt pracowicie... Z samego rana musiały udać się do fryzjera, gdzie obcinały, farbowały i fryzowały włosy. Dziewczęta wraz z Patrycją z Fundacji spędziły 7 godzin w zaprzyjaźnionym salonie fryzjerskim Air.artist.pl!

Następnie udały się na do Rodzinnego Centrum Rozrywki "Hula Kula" na spotkanie z wolontariuszkami z Kanady, gdzie dziewczęta zjadły obiad i pograły w kręgle. Odbyły się nawet polsko - kanadyjskie zawody w kręgle! Wszystkim zabawa bardzo się podobała i gdyby nie to, że dziewczęta musiały udać się na zakupy ubrań do sesji zdjęciowej, ciężko byłoby je wyciągnąć z tego wyjątkowego centrum rozrywki. 

Z dziewczętami na zakupy do dużego centrum handlowego udały się nowo poznane koleżanki z Kanady. Dziewczęta dzielnie asystowały i doradzały naszym modelkom w zakupach. A zakupy były możliwe dzięki wsparciu i otwartości firmy C&A Polska Sp. z o.o., która ufundowała ubrania. Po wyjątkowo długich i męczących zakupach oraz przetrząśnięciu całego sklepu nasze modelki zmęczone, ale szczęśliwe udały się na kolację, a następnie do hotelu, aby wyspać się dobrze, przed kolejnym, najważniejszym dniem. Z samego rana, bardzo wcześnie, dziewczęta były umówione na zdjęcia...

Już przed 8:00 rano wszyscy zjawiliśmy się w studiu Jacka Boneckiego, który zgodził się robić zdjęcia dziewczętom. Jacek Bonecki okazał się nie tylko świetnym fotografem, ale również osobą, która w zetknięciu z chorobą swoich młodych modelek, nie wycofała się, a wręcz przeciwnie. Jacek całym sobą zaangażował się w nasze wyjątkowe marzenie. Nie tylko dodał dziewczętom animuszu, ale również wprowadził dawkę humoru, cały czas rozbawiając dziewczęta. 

Sesja rozpoczęła się od układania włosów. Sam właściciel salonu - Pan Maciej Jancz, postanowił osobiście zająć się głowami naszych modelek. Nad pięknym makijażem czuwała natomiast Pani Iza Marchlewska, która nie tylko malowała dziewczęta, ale również udzielała im wskazówek na temat sztuki makijażu. Gdy dziewczęta były już gotowe zjawiła się Pani Olga Piekarska z magazynu "InStyle", która stylizowała nasze dziewczęta do zdjęć. 

Niespodzianką dla naszych modelek był również sportowy Nissan 350Z, który był wspaniałym rekwizytem w trakcie sesji. Pierwsze zdjęcia wypadały nieco nieśmiało, ale w miarę upływu czasu i kolejnych pstryknięć migawki, nasze modelki przerodziły się w prawdziwe gwiazdy. W dodatku towarzyszyły im prawdzie Gwiazdy. Pierwszą partię zdjęć dziewczęta odbyły w towarzystwie Przemka Salety, który jest Honorowym Ambasadorem Fundacji i nie po raz pierwszy angażował się w pomoc przy realizacji marzeń. Drugą część natomiast w towarzystwie jednej z najsłynniejszych polskich modelek - Agnieszki Maciąg. Pani Agnieszka, również nie po raz pierwszy wsparła nasze działania. W przypadku tego marzenia nie tylko pozowała z dziewczętami do zdjęć i udzieliła również fachowych porad jak należy się poruszać, ale również wprowadziła atmosferę luzu i zabawy zdjęciami. Po wielogodzinnej sesji dziewczęta udały się na wspólny obiad, a następnie rozjechały się do domów. 

Gorąco dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym byliśmy w stanie urzeczywistnić fantazje naszych trzech Podopiecznych, które podczas tych kilku dni, które spędziły w Warszawie czuły się absolutnie wyjątkowo i cudownie bawiły. To dzięki Wam w ciągu tych trzech dni wszystkie dziewczyny przeobraziły się w prawdziwe modelki!

Z całego serca dziękujemy sponsorowi marzenia Towarzystwu Ubezpieczeniowemu HDI Asekuracja, które jest Honorowym Mecenasem Fundacji. Z kwot wpłacanych przez tą firmę pokryliśmy koszt realizacji tych trzech marzeń.

Gorące podziękowania kierujemy do Jacka Boneckiego za przeprowadzenie sesji, zrobienie zdjęć, użyczenie studia oraz za to, że ma serce na właściwym miejscu; do salonu fryzjerskiego Air.artist.plHani Kotlarek oraz Macieja Jancz, którzy po raz kolejny czesali nasze Podopieczne gratisowo; do Pani Izy Marchlewskiej za piękny makijaż naszych modelek. Firmie Nissan Sales Central & Eastern Europe dziękujemy za wypożyczenie samochodu jako rekwizytu na sesję zdjęciową. Szczególnie serdecznie dziękujemyAgnieszce Maciąg i Przemkowi Salecie za udział w sesji zdjęciowej i uświetnienie jej swoją obecnością. Magazynowi "InStyle" i Pani Oldze Piekarskiej dziękujemy za stylizację dziewcząt oraz publikację sesji. Za wspaniałe stroje dziękujemy firmie C&A Polska Sp. z o.o. oraz Pani Izabeli Adamskiej, za natychmiastową pomoc w ubraniu dziewcząt. Firmie Fomei dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu światła na sesji. Dziękujemy również firmie Sony Polska oraz Hotelowi Ibis Stare Miasto za ugoszczenie naszych Podopiecznych. Rodzinnemu Centrum Rozrywki "Hula Kula" dziękujemy za ufundowanie lunchu dla dziewcząt oraz umożliwienie gry w kręgle. Pizzerii SanMarzanooraz Panu Pawłowi Stanickiemu dziękujemy za pyszny obiad dla dziewcząt. Restauracji Sfinx gorąco dziękujemy za ufundowanie wspaniałej kolacji. Bardzo dziękujemy Panu Jerzemu Bieńkowskiemu oraz firmie PPUH ITU za wypożyczenie sprzętu, dzięki któremu mogliśmy nakręcić pamiątkowy film z realizacji tego marzenia. 

W imieniu naszych Podopiecznych oraz własnym jeszcze raz składamy wszystkim wyrazy wdzięczności za to, że dzięki Wam udało się urzeczywistnić tak wspaniałe marzenia...

Sponsorzy

Galeria

 • 0678
 • 0699
 • 0708
 • 0710
 • 1030
 • 1041
 • 1078
 • 1167
 • 1295
 • 1351
 • 1413