Marzenie

Damian
Imię dziecka:
Damian
Wiek:
15
Województwo:
kujawsko-pomorskie

Laptop, gry i filmy FANTAZJA SPEŁNIONA

Czternastoletni Damian mieszka we Włocławku. Chłopiec dzielnie walczył z guzem mózgu, przeszedł 3 operacje i wiele cykli chemioterapii, ale niestety lekarze nie wiedzą już jak mogą mu pomóc, a nowotwór nadal się rozprzestrzenia…

Największym marzeniem Damiana był laptop i gry, które oderwałyby go od rzeczywistości i umiliły chwile spędzane w domu i w szpitalu.  Marzenie Damiana planowaliśmy spełnić u niego w domu, ale niestety Piotrek z fundacji  jadąc do niego otrzymał  telefon od mamy chłopca, że Damiana karetka zabrała do szpitala w Łodzi.

Nie mogliśmy zostawić nie spełnionego marzenia Damiana, właśnie dlatego z Włocławka Piotrek pojechał prosto do Łodzi, gdzie chłopiec leżał w izolatce.

Kiedy Damian otrzymał i rozpakował upragnionego laptopa, jego samopoczucie od razu bardzo się poprawiło. Usiadł na łóżku, a na jego twarzy pojawił się długo wyczekiwany przez jego mamę, również obecną przy spełnianiu marzenia syna, uśmiech.  Uśmiech szczególnie ważny, że pojawił się 6 grudnia.  Wymarzony laptop to był nie tylko cudowny prezent na Mikołajki dla Damiana, ale uśmiech chłopca był najpiękniejszym podarunkiem dla jego mamy. Powiedziała nawet, że nie widziała syna tak szczęśliwego od wielu miesięcy.

W imieniu Damiana i jego mamy składamy serdeczne podziękowania Panu Dariuszowi Rosińskiemu, który ufundował laptopa i gry dla chłopca. Za filmy dziękujemy firmie SPInka Film Studio. 

Galeria

  • DSC 0023.JPG
  • DSC 0024.JPG
  • DSC 0026.JPG
  • DSC 0027.JPG