Marzenie

Zdjecie
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
18
Województwo:
zachodniopomorskie

Iphone 4 FANTAZJA SPEŁNIONA

Ośmioletni Patryk ze Szczecina zmaga się z guzem móżdżku i rdzenia kręgowego. Jego największym marzeniem był iPhone 4, który umiliłby mu czas spędzony w szpitalu. Chłopiec jest wielkim fanem tego modelu telefonu. Za każdym razem jak wychodził ze szpitala pomiędzy cyklami chemii prosił mamę, żeby go zabrała do jednego z salonów sprzedających telefony komórkowe, gdzie podziwiał upragniony telefon i porównywał jego funkcję z innymi modelami. Jednakże, żaden model nie był dla niego tak wspaniały jak iPhone 4, dlatego radość Patryka była przeogromna kiedy otrzymał swój upragniony telefon. Chłopiec powiedział, że jego największe marzenie się spełniło. 

Za spełnienie marzenia Patryka z całego serca dziękujemy Panu Wojtkowi Gackowskiemu, który otrzymawszy od fundacji prośbę o spełnienie, któregoś z marzeń będących na długiej liście, albo chociaż sfinansowanie części któregoś marzenia zrobił dla nas niesamowity gest i postanowił przelać bardzo dużą kwotę, która wystarczyła na spełnienie marzeń czternaściorga dzieci w okresie świąteczno-noworocznym. Mamy nadzieję, że Pan Wojtek nie pogniewa się za to porównanie ale był dla nas prawdziwym cudem Świąt Bożego Narodzenia! W imieniu wszystkich dzieci i ich rodziców oraz Fundacji dziękujemy!

Bardzo dziękujemy również wolontariuszom Irminie i Piotrowi, którzy odwiedzili Patryka dostarczając wspaniały prezent zrealizowali marzenie chłopca. 

Galeria

  • SDC12313.JPG
  • SDC12315.JPG
  • SDC12317.JPG