Marzenie

Photo0882
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
26
Województwo:
pomorskie

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

18-letni Patryk z dużej wsi kaszubskiej Dziemiany w województwie pomorskim cierpi na zanik mięśni. Ma pięcioro rodzeństwa, z którego trójka również choruje na tę chorobę genetyczną.  Patryk bardzo dobrze się uczy. Ubiegły rok szkolny zakończył ze świetnymi wynikami - świadectwem z wyróżnieniem. Bardzo interesuje się najnowszymi technologiami. Wielką pasją Patryka jest fotografia. Marzy o zostaniu fotoreporterem i robieniu ciekawych zdjęć, jednak w tym celu potrzebny mu był dobry aparat fotograficzny – lustrzanka.

Patryk wiedział, że zbliża się dzień, w którym Jego fantazja stanie się rzeczywistością. Wreszcie udało się! Dzięki darczyńcom i serwisowi Siepomaga.pl w ręce Patryka trafiła lustrzanka cyfrowa firmy Canon, „Kompendium Fotografii” i kilka gier oraz filmów.  W oczach tego bardzo spokojnego chłopaka można było dostrzec niesamowitą radość. Nie mówił dużo, ale też nie musiał nic mówić, żeby można było poznać po nim ogromne zadowolenie. Na pytanie czy podobają mu się prezenty odpowiedział krótko – O tak! Obiecał, że pierwsze zdjęcia do swojego albumu zrobi w Gdańsku – miejscowości, z której pochodzi anonimowy darczyńca, dzięki któremu udało się ukończyć zbiórkę pieniędzy na spełnienie marzenia Patryka.

Kilka dni po otrzymaniu prezentów Patryk napisał, krótkiego maila:

 „Witam, chciałbym jeszcze raz podziękować darczyńcom oraz całej fundacji za spełnienie mojego marzenia dzięki, któremu będę mógł uchwycić najlepsze chwile w moim życiu. Dziękuję również za gry i filmy, które umilą mi mój wolny czas.”

Za spełnienie fantazji Patryka z całego serca dziękujemy darczyńcom, którzy wpłacili środki poprzez portal siepomaga.pl oraz firmie Electronic Arts Polska Sp. z o.o. za podarowanie gier na konsolę xBox.

Galeria

  • Img 0255.JPG
  • Img 0261
  • Img 5472
  • Img 5485