Marzenie

P1060893
Imię dziecka:
Marcin
Wiek:
10
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Laptop z przenośnym Internetem FANTAZJA SPEŁNIONA

10 kwietnia 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Mrągowie troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem i serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Pana Alfreda Jaworskiego, Prezesa Zarządu. Następnie po wspólnych zdjęciach, w Sali operacyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie dziesięcioletniego Marcina, który dzielnie walczy z neuroblastomą. Chłopiec ma za sobą intensywne i długotrwałe leczenie, które z jednej strony pomogło, ale z drugiej doprowadziło do trwałego uszkodzenia nerek. Dziś, pomimo zmian w kościach, zrezygnowano z chemioterapii, a lekarze nie wykluczają konieczności przeszczepu nerek. Największym marzeniem Marcina był laptop. Oprócz upragnionego sprzętu Marcin otrzymał także gry i klocki Lego. Był zachwycony prezentami.

Bank Spółdzielczy w Mrągowie wyasygnował dodatkowo dla każdego uczestnika po 250 zł w formie nagrody. Wszyscy marzyciele otrzymali także od Prezesa Banku torby z gadżetami. 

Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił pyszny słodki poczęstunek. To były miłe chwile, żeby porozmawiać i lepiej się poznać. To był szczęśliwy moment dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Marcina dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Mrągowie.

Firmie GATEX dziękujemy za udzielenie dużego rabatu na wypożyczenie samochodu dla pracowników fundacji.

Hotelowi Anek z Mrągowa dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0101.JPG
  • DSC 0110.JPG
  • DSC 0118.JPG
  • DSC 0241.JPG