Marzenie

P1060893
Imię dziecka:
Marcin
Wiek:
10
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Meble do pokoju wraz z akcesoriami FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letni Marcin z Kamionka k. Szczytna zmaga się z neuroblastomą, czyli bardzo niebezpiecznym nowotworem nadnercza. Nowotwór wykryto u niego zaledwie 5 miesięcy temu. Od tego czasu Marcinek przeszedł już kilka serii chemioterapii. Jego życie od października wygląda mniej więcej tak, że 2 tygodnie spędza z mamą w szpitalu, a tydzień w domu. I tak w kółko. Poza neuroblastomą Marcin od urodzenia choruje na padaczkę i przez to ma nieco wolniejszy niż jego rówieśnicy rozwój i kłopoty z nauką oraz sprawnością ruchową. Od wielu lat jest rehabilitowany i objęty programem wczesnego wspomagania. Jego marzeniem był nowy pokój samochodowy, a zwłaszcza łóżko w kształcie samochodu. Tym bardziej, że rodzina Marcina niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania, które właśnie remontują. Dlatego Marcinek dostał od Fundacji Dziecięca Fantazja nowe meble do pokoju, a także wspaniałe wyśnione łóżko w kształcie samochodu, fototapetę z Zygzakiem McQueenem na ścianę i dywanik i lampkę z Zygzakiem. Ulubioną marką samochodzików są hot wheels oraz "auta" z filmu Auta. Dlatego Marcin dostał też mnóstwo puzzli, gier z Autami, resoraki, koc, plecak, ręcznik itp. Aż nie wiedział czym się zająć. 

Serdecznie dziękujemy Kancelarii Adwokackiej Patrimonium Pani Joanny Hetman za ufundowanie mebli i zabawek dla Marcinka, Panu Łukaszowi Sobieskiemu za podarowanie łóżka w kształcie samochodu, Miviena Sp. z o.o. za podarowanie lampy z Zygzakiem McQueenem dla Marcina, Sklepowi internetowemu Magiczny Świat Dziecka z Opola za tor Hot Wheels i mały samochodzik Zygzak dla Marcinka, Firmie Maxi-Toys01 za dywanik z Zygzakiem McQueenem dla Marcina, Firmie MartNet z Zielonej Góry i portalowi Zabawki24h.pl za podarowanie zabawek dla Marcina, Firmie Grospol i portalowiCentrumKrzesel.pl za podarowanie krzesełka dla Marcinka oraz firmie Newmedia-art.pl Galeria Sztuki Cyfrowej Wrocław za podarowanie fototapet dla Marcina. Pozostałe zabawki zostały ufundowane z indywidualnych wpłat na konto fundacji dokonanych przez osoby prywatne w okresie świątecznym.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy. Wnieśli Państwo mnóstwo radości do domu Marcina, jemu samemu sprawili ogromną przyjemność, a całej rodzinie dostarczyli wielkiego wzruszenia. Bez Państwa pomocy nie byłoby to możliwe.

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 9
  • 10
  • 11