Marzenie

P1301171013146
Imię dziecka:
Agnieszka
Wiek:
24
Województwo:
mazowieckie

Aparat fotograficzny z kamerą FANTAZJA SPEŁNIONA

17-letnia Agnieszka z miejscowości Petrykozy w woj. mazowieckim walczy z guzem mózgu. Dziewczyna jest bardzo osłabiona, a jej organizm wycieńczony leczeniem. Mimo to Agnieszka z  wielkim optymizmem patrzy w przyszłość. Największym marzeniem dziewczynki była lustrzanka cyfrowa. Mimo osłabienia Agnieszka z wielką radością przyjechała z mamą do Warszawy na spotkanie z fundacją i wolontariuszkami z Kanady. Zarówno dla mamy jak i dla Agnieszki taki wyjazd to była odskocznia od codzienności.

Prezenty zostały wręczone w warszawskiej restauracji Przystanek Chmielna, która ugościła wspaniałym posiłkiem Agnieszkę z mamą i wolontariuszkami. Dziewczyna nie spodziewała się tak dużej uroczystości na jej cześć, dlatego cała sytuacja była dla niej bardzo wzruszająca, szczególnie moment, gdy razem z deserem wjechała na stół świeca z zimnych ogni z życzeniami wszystkiego najlepszego.

Swój wymarzony prezent Agnieszka od razu sprawdziła – zrobiła małą sesję fotograficzną nowych koleżanek. Oprócz tego dziewczynka dostała także ogromną pufę-fotel w swoim ulubionym beżowym kolorze. Czas przy posiłku i rozmowach był wypełniony tak miłymi chwilami, że kiedy zrobiło się już ciemno wszyscy rozstawali się ze smutkiem, że to już tak szybko minęło. Agnieszka zaprosiła nas na kolejne spotkanie w jej rodzinnym domu.

Wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Agnieszki z całego serca dziękujemy,
a w szczególności:

  • Mecenasowi Fundacji Dziecięca Fantazja, Towarzystwu Ubezpieczeń i Asekuracji Warta S.A. za ufundowanie lustrzanki cyfrowej wraz akcesoriami
  • Firmie Rizar za przekazanie pufy
  • Restauracji Przystanek Chmielna za ugoszczenie Agnieszki wraz z mamą i wolontariuszami

Sponsorzy

Galeria

  • DSCN1896.JPG
  • DSCN1910.JPG
  • DSCN1912.JPG
  • DSCN1919.JPG