Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
17
Województwo:
małopolskie

Aparat cyfrowy i akcesoria z Hello Kitty FANTAZJA SPEŁNIONA

12 grudnia 2012 w godz. 12:00 – 14:00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji „Dziecięca Fantazja”. Spełniły się marzenia pięciorga dzieci. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Nowym Sączu dzieci poznały Bank z bliska i dostały prezenty, o których skrycie marzyły.

Jedną z obdarowanych dziewczynek była 8-letnia Wiktorii cierpiąca na przewlekłą małopłytkowość, która otrzymała wymarzonego szczeniaczka miniaturkę rasy Yorkshire Terrier z akcesoriami oraz aparat cyfrowy. Wiktoria marzyła również o akcesoriach i gadżetach z ulubioną postacią z bajek - kotkiem Hello Kitty. Wiktoria odkąd zobaczyła swojego nowego pupila nie mogła oderwać od niego wzroku. Od razu nadała mu imię Cziko. Radość dziewczynki była przeogromna. Nie odstępowała pieska na krok. Musiało upłynąć trochę czasu, żeby rozpakowała kolejne prezenty, które sprawiły jej równie wielką radość. Wiktoria na widok aparatu powiedziała, że teraz stary da mamie, a sama nie będzie już musiała kupować kliszy. A poza tym postanowiła dokumentować każdy dzień zmian swojego pieska.

Po otrzymaniu prezentów wszyscy podopieczni fundacji wraz z przedstawicielami Banku i Fundacji udali się do jednego z pokoi konferencyjnych gdzie został przygotowany słodki poczęstunek. Przed skosztowaniem słodkości wszyscy jeszcze raz obejrzeli prezenty. Szczególnie cieszyła się z tej możliwości mała Wiktoria, która dopiero tam w spokoju mogła zobaczyć swoje piękne lalki i zabawki.

Prezenty z rąk Pani Prezes Anny Ząber otrzymały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Pani Prezes wręczyła wszystkim upominki od Banku, w tym wspaniałe, zielone parasolki, które przydały się do ochrony przed padającym śniegiem.

To był wyjątkowy dzień dla całych rodzin, ale przede wszystkim dla chorych dzieci, których marzenia tego dnia stały się rzeczywistością.

Za przekazanie akcesoriów dla pieska dziękujemy firmie EURO ZOO Sp. z o.o. Dziękujemy!

Z całego serca dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Nowym Sączu za spełnienie marzeń Wiktorii. 

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0009.JPG
  • DSC 0078.JPG