Marzenie

Zd patr
Imię dziecka:
Kamil
Wiek:
14
Województwo:
małopolskie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

10-letni bliźniacy, Patryk i Kamil z Nowego Sącza, cierpią na mukowiscydozę. Część ich marzeń została już spełniona a teraz przyszła kolej na przekazanie telewizora. 

Marzenie stało się rzeczywistością w pewne letnie popołudnie kiedy Patrycja z Fundacji wraz z wolontariuszkami z Kanady odwiedziła chłopców w domu. Patryk i Kamil natychmiast rozpakowali swój prezent i pomocą wolontariuszem ustawili sprzęt na wyznaczonym miejscu. Chłopcy otrzymali również kanadyjskie gadżety z których bardzo się ucieszyli. 

Wielką radość sprawiła im także sama wizyta młodych wolontariuszek, z którymi mogli sobie porozmawiać i dowiedzieć się jak wygląda życie w Kanadzie. Chłopcy byli bardzo zaaferowani wizytą wolontariuszek i chcieli aby spędziły one w ich domu jak najwięcej czasu. Wymyślili więc grę w karty, która przeciągnęła się do ponad dwóch godzin. Było przy tym dużo śmiechu, wspaniałej zabawy i radości. Nie było bariery językowej ani żadnego onieśmielenia... To była niezapomniana wizyta. 

Marzenie Patryka i Kamila zostało spełnione ze środków przekazanych przez Mecenasa FundacjiTowarzystwo Ubezpieczeń HDI Asekuracja. Dziękujemy z całego serca za Waszą hojność! 

Odwiedziny u Patryka i Kamila były kolejnym "przystankiem" w naszej Podróży Spełnionych Marzeń, podczas której odwiedziliśmy trzynaścioro dzieci oraz złożyliśmy wizytę u dzieci przebywających w Klinice Pneumologii i Mukowiscydozy w Rabce-Zdrój. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Zielińskiemu i wypożyczalni samochodów www.carinpoland.com za użyczenie samochodu, którym mogliśmy podróżować oraz Panu Jackowi Janowskiemu i firmie Lupus za użyczenie samochodu dostawczego, którym mogliśmy przewieźć ogromną ilość prezentów dla naszych Podopiecznych. Dziękujemy także firmie Lukoil Polska Sp. z o.o. za ufundowanie części paliwa. Bardzo dziękujemy Panu Jerzemu Bieńkowskiemuoraz firmie PPUH ITU za wypożyczenie sprzętu, dzięki któremu mogliśmy nakręcić pamiątkowy film z realizacji tego wydarzenia.

Galeria

  • 0728
  • 0737
  • 0738
  • 0748
  • 2724
  • 2726
  • 2741