Marzenie

Zd patr
Imię dziecka:
Kamil
Wiek:
14
Województwo:
małopolskie

Konsola Playstation 3 wraz z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

12 grudnia 2012 w godz. 12:00 – 14:00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji „Dziecięca Fantazja”. Spełniły się marzenia pięciorga dzieci. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Nowym Sączu dzieci poznały Bank z bliska i dostały prezenty, o których skrycie marzyły.

Jednym z marzycieli był 14-letni Kamil. Chłopiec tak jak jego brat bliźniak i młodsza siostrzyczka, choruje na mukowiscydozę.

Kamil otrzymał konsolę PS3 z grami, która dla całej rodziny będzie fajną zabawą i formą rehabilitacji dla rodzeństwa. Chłopiec dodatkowo otrzymał zestaw kosmetyków, gry i filmy.

Po otrzymaniu prezentów wszyscy podopieczni fundacji wraz z przedstawicielami Banku i Fundacji udali się do jednego z pokoi konferencyjnych gdzie został przygotowany słodki poczęstunek. Przed skosztowaniem słodkości wszyscy jeszcze raz obejrzeli prezenty.

Prezenty z rąk Pani Prezes Anny Ząber otrzymały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Pani Prezes wręczyła wszystkim upominki od Banku, w tym wspaniałe, zielone parasolki, które przydały się do ochrony przed padającym śniegiem.

To był wyjątkowy dzień dla całych rodzin, ale przede wszystkim dla chorych dzieci, których marzenia tego dnia stały się rzeczywistością.

Z całego serca dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Nowym Sączu za spełnienie marzeń Kamila. 

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0015.JPG
  • DSC 0020.JPG
  • DSC 0076.JPG