Marzenie

Jaa
Imię dziecka:
Bolek
Wiek:
23
Województwo:
pomorskie

Kino domowe FANTAZJA SPEŁNIONA

Siedemnastoletni Bolek z miejscowości Dziemiany zmaga się z zanikiem mięśni. Marzeniem chłopca był duży płaski telewizor wraz z kinem domowym. Bolek ma bardzo ciężką sytuację rodzinną. Trójka jego rodzeństwa zmaga się z tą samą straszną chorobą. Wcześniej fundacja spełniła już marzenie jego brata, Patryka. Cała czwórka chorująca na zanik mięśni porusza się na wózkach inwalidzkich. 

Marzenie Bolka spełniło się na początku października z okazji otwarcia nowego marketu OBI w Chojnicach w woj. pomorskim, które miało miejsce 4 października.

Dwa dni wcześniej, właśnie z okazji otwarcia marketu, w hotelu Gościniec w Chojnicach podczas małego przyjęcia spełnione zostały marzenia trojga podopiecznych Fundacji pochodzących właśnie z tego miasta lub okolic. Między obdarowanymi dziećmi był także Bolek.

Bolek bardzo cieszył się z otrzymanych prezentów – 42” telewizora i kina domowego. Bardzo lubi chodzić do kina, a ze względu na chorobę i ograniczoną mobilność nie ma często okazji. Teraz będzie mógł mieć własne kino w swoim domu dzięki podarowanemu zestawowi.

Marzenie Bolka zostało spełnione dzięki marketom OBI. Serdecznie dziękujemy także Hotelowi Gościniec za możliwość zorganizowania tak miłej uroczystości w ich hotelu oraz Punktowi Sprzedaży Bagietka za bezpłatne przekazanie słodkiego poczęstunku dla naszych podopiecznych.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0052