Marzenie

220720121715
Imię dziecka:
Daria
Wiek:
11
Województwo:
śląskie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

5-letnia Daria z Dąbrowy Górniczej walczy z białaczką limfoblastyczną. Jej wielkim marzeniem było otrzymanie telewizora oraz ukochanych zabawek z serii My Littliest Pet Shop.

Marzenie Darii spełniło się podczas listopadowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady.

Daria od samego świtu oczekiwała na nasze przybycie. Już prawie w samych drzwiach podskakiwała na widok wolontariuszek niosących prezenty. Wszystkich od razu zaprowadziła do  swojego królestwa, czyli do magicznego pokoju dzielonego ze starszą siostrą Kasią. Marzeniem dziewczynki był telewizor do oglądania bajek w tymże królestwie radości. Właśnie od tego prezentu zaczęła rozpakowywanie, a na jej twarzy pojawił się jeszcze większy uśmiech niż wcześniej. Kiedy wolontariuszki wzięły się za składanie telewizora, Daria rozpoczęła odkrywanie co kryje cała góra reszty prezentów. Gry planszowe, puzzle, książki, zestaw plastyczny bardzo ją ucieszył. Jednak największą radość przyniosły liczne zestawy Pet Shop'ów. Małe i duże – nie miało to znaczenia dziewczynkę przepełniała radość na widok swoich ulubionych zabawek. Bardzo przypadła jej także lalka z truskawką :) A także mini konsola z grami.

Daria ujęła wszystkim tym, że każdy prezent rozpakowała z kolorowych papierów, ale żadnego nie otworzyła, ponieważ postanowiła czekać na powrót starszej siostry Kasi ze szkoły. Widać było jak bardzo by chciała otworzyć swoje prezenty, jednak miłość do siostry i chęć dzielenia się z nią radością były o wiele silniejsze.

Za spełnienie marzenia Darii z całego serca dziękujemy:

  • Firmie Most Wanted Products, która podarowała telewizor.
  • Raiffeisen Polbank dziękujemy za podarowanie gier planszowych, puzzli oraz zestawu plastycznego.
  • Firmie Inter Rope z całego serca dziękujemy za ufundowanie książek, kolorowanek oraz wielu przeróżnych zestawów do Pet Shopów.
  • Firmie EUROCOMM PL Sp. z o.o. dziękujemy za podarowanie konsoli z grami.
  • Torf Corporation – Fabryka Leków Sp. z o.o. dziękujemy za podarowanie pasty do zębów dla najmłodszych.
  • Firmie Tarsago Polska Sp. z o.o. za przekazanie płyty z muzyką.

Dziękujemy za wniesienie tak dużej radości w życie dziewczynki.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC02224
  • DSC02235
  • DSC02243