Marzenie

Tyy 012
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
19
Województwo:
wielkopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

14-letnia Wiktoria z Wrześni od kilku lat zmaga się z rakiem kości. Wiktoria zakończyła terapię szpitalną mającą na celu zniszczyć raka kości, ale od dawna zmaga się z traumą i blokadą psychiczną po chorobie, trudno jej ćwiczyć i często popada  w stany depresyjne. Wiktoria codziennie toczy walkę o każdy uśmiech i przychylność dla swojego organizmu. Dlatego właśnie tak bardzo ją podziwiamy. Największym marzeniem Wiktorii był laptop z grami oraz kosmetyki.

Marzenie Wiktorii spełniło się podczas sierpniowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której uczestniczyli wolontariusze z Kanady.

Wiktora początkowo nieśmiała czekała nas w swoim domu w towarzystwie mamy, brata oraz młodszej siostrzenicy. To właśnie jej kuzynka Ola przełamała pierwsze lody. Buzia jej się nie zamykała, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Ola ciągle zadawała nam pytania i w pewnym momencie to ona była w centrum uwagi, ale Wiktoria nie miała nic przeciwko - widok radosnej Oli, bardzo ją uszczęśliwił.

Wiktoria powoli i ze skupieniem otwierała prezenty, każdy otrzymał należytą uwagę oraz przy każdym Wiktoria pięknie się do nas uśmiechnęła. Subtelny uśmiech dziewczynki żartobliwie łączył się z głośnym „wow”, które wypowiadała jej kuzynka, na widok każdej rzeczy. Ilość kosmetyków do makijażu, pielęgnacji ciała, oraz gier komputerowych, filmów i innych gadżetów była imponująca. Gdy Wiktoria otworzyła ten najważniejszy prezent laptop od razu popatrzyła na mamę z niedowierzaniem, mieliśmy wrażenie, że nie wierzy, co się dzieje wokół niej. Komputer został podłączony do ładowania, natomiast wolontariuszki ruszyły do akcji i równolegle zaczęły malować Wiktorię oraz Olę. Wspaniałe kosmetyki pomogą Wiktorii w odzyskaniu pewności siebie co jest bardzo ważne w jej sytuacji  i w jej wieku. Wiktoria była po prostu zachwycona. Drobne prezenty z Kanady otrzymał także brat Wiktorii, Oskar, obecny podczas całej wizyty.

Po zakończonej sesji makijażowej, której efekty na długo zapamiętamy, skonfigurowaliśmy jeszcze laptopa, tak żeby po naszej wizycie Wiktoria mogła już dowolnie go używać i co najważniejsze grać w ukochane Simsy.

Wizyta była naprawdę cudowna! Wiktoria, Ola i Oskar na długo zostaną przez nas zapamiętani. Wierzymy, że nasza wizyta i prezenty znacznie przyczynią się do poprawy stanu psychicznego Wiktorii.

Za spełnienie marzenia Wiktorii z całego serca dziękujemy;

  • Acer Poland Sp. z o.o. za podarowanie laptopa;
  • Firmie APTEL Adam Pawlak sp.j. z Białegostoku za podarowanie torby na laptopa;
  • Raiffeisen Polbank S.A. za ufundowanie gier, filmów, książki i słodyczy;
  • Electronic Arts Polska Sp. z o.o. za podarowanie gier na PC;
  • Firmie INGLOT za podarowanie kuferka i kosmetyków;
  • Kosmetycznym Instytutom Dr Irena Eris Sp. z o.o. za podarowanie kosmetyków;
  • AVA Laboratorium Kosmetyczne za podarowanie kosmetyków;
  • Pracownikom HIT Kody kreskowe Sp.J. za podarowanie maskotki;
  • Wydawnictwu Ameet Sp. z o.o. za podarowanie kalendarza.