Marzenie

DSC05842
Imię dziecka:
Antosia
Wiek:
14
Województwo:
dolnośląskie

Przenośna konsola Playstation FANTAZJA SPEŁNIONA

25 lutego podczas przyjęcia w Pałacu Prymasowskim w Warszawie spełniły się marzenia dzieci. Dzieci otrzymały prezenty z rąk Pana Adama Rosińskiego, Członka Zarządu, Dyrektora Handlowego OBI. We wręczeniu marzeń dzieciom pomagali zaproszeni celebryci. Większość marzycieli, to dzieci pracowników marketów OBI w całym kraju, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Po części oficjalnej dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Jerzego Kasprzykowskiego odbył się fantastyczny występ uczniów Państwowej Szkoły Cyrkowej. Był też czas na zdjęcia z gwiazdami, z których obecni byli: Andrzej Grabowski, Maciej Jachowski, Jacek Rozenek, Aldona Orman i Monika Mrozowska. Obecność celebrytów wprowadziła dużo radości i była ogromną atrakcją dla dzieci i ich rodzin.  Dzieciom bardzo miło było odebrać z ich rąk wymarzone prezenty.

Rodziny przybyły z odległych regionów kraju, a ugościły ich renomowane warszawskie hotele. W niedzielę dzieci wraz z opiekunami zostały zaproszone do Cyrku Zalewski na pokazy premierowe otwierające sezon wiosenno-letni. Można było zrobić sobie zdjęcia ze słoniem, słoniem morskim oraz pojeździć na wielbłądzie. Obecna była również Kasia Cichopek, która od wielu lat wspiera naszych podopiecznych, z którą dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia.

Wśród marzycieli, którzy otrzymali prezenty podczas przyjęcia w Pałacu Prymasowskim była 7-letnia Antosia z Wałbrzycha zmagająca się z ciężką wadą serca oraz wadami rozwojowymi (nie ma nerki, niektórych kości i ma głęboki niedosłuch). Dziewczynka otrzymała wymarzony rower marki Giant z akcesoriami oraz konsolę PSP z grami. Niespodzianką dla Antosi był zestaw Pet Shopów- świecących wróżek, o których marzyła. Antosia z rodziną przyjechała do Warszawy już w sobotę wieczorem, aby uczestniczyć w występach w Cyrku.

Dziękujemy serdecznie Centrali Systemowej OBI Sp. z o.o. za ufundowanie marzenia Antosi. Bez Was, wniesienie tak wielkiej radości w życie dziewczynki i jej rodziców nie byłoby możliwe.

Dziękujemy również:

 • firmie BIKEMAN za udzielenie rabatów na zakup roweru
 • Hotelowi IBIS Reduta za ugoszczenie Antosi z rodziną.  
 • Państwu: Kasi Cichopek, Aldonie Orman, Monice Mrozowskiej, Andrzejowi Grabowskiemu, Maćkowi Jachowskiemu i Jackowi Rozenkowi za wrażliwość serca, pomoc w spełnieniu marzeń i sprawienie, że dzieci były tego dnia najważniejszymi gośćmi imprezy.
 • Wszystkim, którzy sprawili, że dzieci i ich rodzice tego dnia poczuli się wyjątkowo. 

Sponsorzy

Galeria

 • 33
 • IMG 0065
 • IGP8986
 • IGP9359
 • IGP9414
 • IGP9416