Marzenie

DSC 0073
Imię dziecka:
Magda
Wiek:
18
Województwo:
lubelskie

Keyboard FANTAZJA SPEŁNIONA

25 stycznia 2013 w godz. 10.00 – 12.00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Łukowie troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Krótkie przemówienie, gorące powitanie zgromadzonych gości przez Panią Prezes Zofię Przeździak i punkt programu, na który z niecierpliwością oczekiwali najmłodsi – wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie jedenastoletniej Magdy, u której wszystko zaczęło się od uderzenia w krtań. Pojawiły się bezdechy, zlecono bronchoskopię, podczas której zarażono dziewczynkę gronkowcem. Bakteria spowodowała wielkie spustoszenia w organizmie dziewczynki. Dziś Magda oddycha za pomocą rurki tracheotomicznej, cierpi z powodu nawracającego zapalenia stawów i kości. Dziewczynka uwielbia muzykę, a największym jej marzeniem był keyboard. Radość Magdy była przeogromna.

Wszystkie dziewczynki otrzymały dodatkowo od Banku Spółdzielczego w Łukowie upominki –eleganckie kosmetyki i kosmetyczki. Po rozdaniu prezentów wszyscy udali się na pyszny, słodki poczęstunek w trakcie którego mogli się lepiej poznać i nacieszyć prezentami.

Za spełnienie marzenia Magdy dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Łukowie.

Za nieodpłatne przekazanie keyboarda ze stojakiem dla Magdy dziękujemy firmie E-instrumenty.pl z Poznania.

Cukierni Magdalenka z Łukowa dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek. 

Sponsorzy