Marzenie

DSC03619.JPG
Imię dziecka:
Martyna
Wiek:
15
Województwo:
dolnośląskie

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Martyna zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną, kiedy miała 6 lat. Świat małej dziewczynki niespodziewanie bardzo się zmienił. Zabawy z koleżankami zastąpiły pobyty w szpitalu, a w miejsce dziecięcej beztroski pojawił się strach, ból oraz skutki uboczne długiego, wyczerpującego leczenia. Na szczęście chorobę udało się pokonać, jednak wspomnienie stoczonej walki zostanie z nastolatką do końca życia.

Jednym z największym marzeń Martyny było posiadanie własnego tabletu, żeby oglądać filmiki, grać w ulubione gry i wreszcie oddawać się nieskrępowanej zabawie, której tak brakowało podczas okresu choroby.

Cierpliwość Martyny została wynagrodzona i nastolatka niedawno otrzymała upragniony iPad. Była to prawdziwa niespodzianka, ponieważ mama nie uprzedziła jej o przyjściu paczki. Prezent sprawił dziewczynce ogromną radość, ponieważ oznaczał, że ktoś o niej pamiętał i dla kogoś obcego jest ważna. Takie uczucia są o wiele więcej warte niż jakiekolwiek urządzenie. Poza tabletem Martyna otrzymała także artykuły plastyczne i elegancki notes.

Za spełnienie marzenia Martyny serdecznie dziękujemy Panu Andre Mierzwa, a za przekazanie artykułów plastycznych Pentel Poland Sp. z o.o. oraz Corex Sp. z o.o. i CX Dystrybucja Sp. z o.o. oraz CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie paczki. To dzięki Państwa wsparciu możemy spełniać dziecięce fantazje!