Marzenie

P2150046.JPG
Imię dziecka:
Klaudia
Wiek:
24
Województwo:
mazowieckie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

15 lutego 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Centrali Vistula Banku w Wyszogrodzie troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Wręczanie prezentów rozpoczęło się przemówieniem Pani Jolanty Łukasiak-Malickiej, Prezesa Zarządu.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie szesnastoletniej Klaudii, która urodziła się z poważną wadą serca (tetralogia Fallota). Dziewczynka przeszła już cztery bardzo poważne operacje. Klaudia boryka się również z wymagającą częstej hospitalizacji i postępującą skoliozą. Największym jej marzeniem był laptop. Na widok wymarzonego sprzętu Klaudia aż zaniemówiła z radości. Dziewczynka otrzymała też niezbędne akcesoria oraz grę Sims z dodatkami.

Wszystkie dzieci dostały od Banku dodatkowe upominki – parasole, torby z prezentami, zegary i  scyzoryki. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze za sprawą Pani Prezes i pracowników Banku. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił słodki poczęstunek. To była miła chwila, żeby porozmawiać i lepiej się poznać.

Za spełnienie marzenia Klaudii dziękujemy Centrali Vistula Banku w Wyszogrodzie.

Piekarni Cukierni Grzybki z Warszawy dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Sponsorzy

Galeria

  • P2150015.JPG
  • P2150046.JPG
  • P2150047.JPG
  • P2150056.JPG
  • P2150069.JPG
  • P2150079.JPG