Marzenie

P2150105.JPG
Imię dziecka:
Rafał
Wiek:
17
Województwo:
mazowieckie

Telefon komórkowy, strój piłkarza i książki FANTAZJA SPEŁNIONA

15 lutego 2013 w godz. 12.00 – 14.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Centrali Vistula Banku w Wyszogrodzie troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Wręczanie prezentów rozpoczęło się przemówieniem Pani Jolanty Łukasiak-Malickiej, Prezesa Zarządu.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie dziesięcioletniego Rafała, który choruje na mukowiscydozę, chorobę, która prowadzi do całkowitej niewydolności oddechowej. Rafał otrzymał telefon komórkowy, piłkę nożną i strój piłkarski, książkę o futbolu, encyklopedię dla dzieci i książki edukacyjne, klocki magnetyczne i wymarzoną grę planszową. Rafał bardzo cieszył się z każdej najmniejszej rzeczy, wszystko dokładnie oglądał i dziękował za każdy prezent.

Wszystkie dzieci dostały od Banku dodatkowe upominki – parasole, torby z prezentami, zegary i  scyzoryki. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze za sprawą Pani Prezes i pracowników Banku. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił słodki poczęstunek. To była miła chwila, żeby porozmawiać i lepiej się poznać.

Za spełnienie marzenia Rafała  dziękujemy Centrali Vistula Banku w Wyszogrodzie.

Firmie Inters z Krakowa dziękujemy za nieodpłatne przekazanie stroju piłkarskiego dla Rafała.

Firmom SQ Marketing z Białej Podlaskiej oraz Grami z Kłomnic dziękujemy za nieodpłatne przekazanie klocków magnetycznych dla Rafała.

Piekarni Cukierni Grzybki z Warszawy dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Sponsorzy