Marzenie

DSC02537.JPG
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
10
Województwo:
lubelskie

Rowerek FANTAZJA SPEŁNIONA

3-letnia Wiktoria mieszka w Białej Podlaskiej z rodzicami i 8-letnią siostrą Julką. Kiedy Wiki skończyła roczek, rozpoznano u niej neuroblastomę - guz nadnercza. Po chemioterapii usunięto go, ale nie w całości, ponieważ nacieka na żyły wątrobowe. Guz był tak duży, że zmiażdżył trzustkę dziewczynki. Obecnie Wiktoria kończy chemię i zacznie naświetlania. 

Wiktoria uwielbia Świnkę Peppę, księżniczki i po prostu wszystko co jest ładne, jak sama mówi. A co jest ładne? Wszystko co jest różowe oczywiście J

Wiki bardzo lubi bawić się na dworze, jednak ze względu na chorobę, leczenie musi być bardzo ostrożna. Z powodu zupełnego braku odporności, nawet najmniejsza infekcja jest groźna dla małego organizmu. Dziewczynka marzyła, żeby nauczyć się jeździć na rowerze. Większość życia spędziła w szpitalu i teraz, kiedy rzadziej tam przebywa, chce nadrobić stracony czas.

Z okazji Dnia Dziecka otrzymaliśmy wspaniały różowy rowerek, z bocznymi kółkami, rączką do prowadzenia i oczywiście różowy kask, od wielkodusznych pracowników Servier Polska Sp. z o.o. Aby prezent jak najszybciej trafił do Wiktorii poprosiliśmy naszego Partnera Logistycznego – Siódemkę S.A. o pomoc. Kurierzy nieodpłatnie dostarczyli radosną przesyłkę do Wiktorii.

Wiktoria była szczęśliwa, kiedy w sobotnie przedpołudnie zapukał kurier i wtaszczył wielką przesyłkę właśnie dla niej. Na szczęście pogoda dopisała i Wiktoria od razu zażyczyła sobie jazdę na rowerze. W końcu musiała przecież wypróbować nowy sprzęt. Jej radość była i jest wielka. Dziewczynka bardzo się cieszy z pięknego rowerku. W rozmowie telefonicznej, słodziutkim głosikiem poprosiła, żeby przekazać podziękowania sponsorowi, co niniejszym z wielką radością czynimy.

Dziękujemy w imieniu swoim i Wiktorii za sprawienie jej ogromnej radości pracownikom Servier Polska Sp. z o.o. za podarowanie roweru z akcesoriami oraz Partnerowi Logistycznemu – Siódemka S.A. za błyskawiczne dostarczenie prezentu. 

Sponsorzy

Galeria

  • DSC04751
  • DSC04757
  • DSC04760