Marzenie

Img-2521.JPG
Imię dziecka:
Nikola
Wiek:
21
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

13-letnia Nikola z Elbląga zmaga się z mukowiscydozą. Dziewczynka pomimo choroby stara się prowadzić normalne życie nastolatki. Aby zapewnić Nikoli większe szanse i lepszą opiekę medyczną, rodzina dziewczynki na chwilę przeprowadziła się nawet do innego kraju.

Wolontariuszki, które towarzyszyły fundacji w Podróży Spełnionych Fantazji odwiedziły ją w mieszkaniu w Elblągu. Nikola trochę nieśmiała, szybko oswoiła się z nową sytuacją i obcymi osobami. Bardzo pomogło w tym wspólne rozpakowanie wymarzonego prezentu. Nikola marzyła o lustrzance cyfrowej. Od pewnego czasu dziewczynka zaczęła się interesować fotografią, ale mały aparat typu małpka nie spełniał już jej wymagań. Nikola od razu zaczęła wypytywać o różne rzeczy związane z jej nowym sprzętem. Natomiast po krótkiej lekcji „fotografii cyfrowej w pigułce”, od razu zabrała się za sesję zdjęciową wolontariuszek. Nowy aparat tak bardzo jej się spodobał, że prawie nie odrywała oka od wizjera i cały czas szukała nowych możliwości do zrobienia zdjęcia. Fachowa torba fotograficzna, kolorowe filtry na obiektyw i 2 piękne albumy o fotografii, także sprawiły jej dużo radości. Zdjęcia w książkach od razu przykuły uwagę i zainspirowały do zrobienia kolejnych zdjęć nowym sprzętem.

Radość ze wszystkich prezentów była ogromna, a dziewczynce aż świeciły oczy ze szczęścia. Dodatkowo Nikola dostała także piękny zestaw na nadchodząca zimę. W nowej ciepłej czapce i kolorowym szaliku wyglądała jak prawdziwa modelka.

Za spełnienie fantazji Nikoli z całego serca dziękujemy

  • Panu Dariuszowi Rosińskiemu za ufundowanie lustrzanki cyfrowej
  • Firmie Foxfoto za przekazanie torby fotograficznej oraz zestawu akcesoriów do aparatu
  • Wydawnictwu Arkady za przekazanie książki o fotografii
  • Wydawnictwu Galaktyka za przekazanie książki o fotografii

Galeria

  • DSC 0922
  • DSC 0931
  • DSC 0935