Marzenie

IMAG0751.JPG
Imię dziecka:
Amelia
Wiek:
16
Województwo:
śląskie

Hydromata FANTAZJA SPEŁNIONA

13 marca 2013 w godz. 12.00 - 14.00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Raciborzu sześcioro chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Panią Elżbietę Ceglarek, Prezes Zarządu. Następnie, po wspólnych zdjęciach, w Sali operacyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie dziewięcioletniej Amelii, która choruje na stwardnienie guzowate, padaczkę i autyzm. Dziewczynka ma ogromne problemy z poruszaniem się. Największym jej marzeniem była hydromata ozonowa. Dziewczynka otrzymała także ulubione bajki grajki na płytach CD oraz płyty z muzyką dziecięcą. Wszystkie prezenty bardzo ją ucieszyły.

Po rozdaniu prezentów wszystkim Marzycielom dzieci zostały zaproszone do gabinetu Pani Prezes, gdzie mogły usiąść za jej biurkiem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzieci otrzymały także misie i upominki od Banku oraz upominki od Prezydenta Raciborza. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, podczas którego wszyscy mogli się lepiej poznać i nacieszyć radością najmłodszych. To były wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich.

Za spełnienie marzenia Amelki dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Raciborzu.

Hotelowi Silesian Katowice dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0126.JPG
  • DSC 0343.JPG
  • DSC 0347.JPG